Oceny Opel Vectra C Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW 2002-2005

Opel Vectra C Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW 2002-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Vectra C Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW 2002-2005

~bossek
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Auto bardzo ładne z dynamicznym silnikiem a zarazem ekonomicznym(w trasie komputer często schodzi do 5,7l/100).W ciągu 2 lat jego posiadania najpoważniejszą usterką było uszkodzone owężowanie turbiny(koszt ok.300zł).Pozatym od pewnego czasu przy odpalaniu wyskakuje w komputerze kluczyk i trzeba się troche pomęczyc zeby odpalic auto( podejrzewam że to uszkodzenie na lini stacyjka-kluczyk-immobilaiser).Poważnych problemów narazie nie ma i oby...
~Sopel
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
W ciągu 6lat przejechałem 140 tys km. Od razu powiem że moje auto sprowadzałem z Belgii po małej kolizji. W ciągu całej eksploatacji wymieniłem: końcówki drążka, drążki kierownicze, łączniki stabilizatora, \"banany\" tył 80tys.km 700zł,napinacz paska i pasek 90tys.km 300zł,amortyzatory z tyłu 90tys km, 540zł, koło pasowe z tłumikiem drgań 110tys.km,600zł, klocki kpl 115 tys.km 320zł,tulejki w \"bananach\" tył. 140tys.km 120zł, ponad to filtry...
3,5
~fredek
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Autko dobre tylko jeśli jeździ się nim w trasach ,bo mieście nie polecam wzrastają koszty użytkowania.dokładnie sprawdzić przy zakupie zawieszenie ,turbo,egr,sprzegło,węże dolotu turbiny,bo później płacisz i płaczesz
2,3
~Jan Łuczyński
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Ogólnie gdyby ten samochód nie zawodził to byłby całkiem sympatyczny i miły samochodzik, wygodnie w nim czuje się każdy. Ale z powodu na to że często z nim jeździ się do serwisu nie lubię go. Tego samochodu już nie kupiłbym z pewnością. Możliwie to mi popadł się taki samochód i inne są w porządku opisałem taki jaki mam.
3,8
~Marcin M
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Jakoś materiałów wewnątrz kiepska, słychać plastiki zwłaszcza zimą. Ogólnie odradzać, nie odradzę tego samochodu nikomu słyszcząc opinie o VW. Ale to bardziej auto dla osób których szybsza jazda już nie cieszy.
~westmanek
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Samochód godny polecenia. Przestronny, dynamiczny a przy tym w miarę ekonomiczny, jeśli kierowca nauczy się odpowiednio operować gazem. Plusem jest duży foremny bagażnik 500L. Kanapa składana, otwór na narty za podłokietnikiem.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
~lotos
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
jest to bardzo solidne auto rodzinne na dalekie wyprawy jednak zaznaczam że to moje osobiste zdanie i nie każdy może się zgodzić.Ja jestem z niego w 100% zadowolony.Przejechałem nim 50000 km bez żadnych przygód a to chyba najważniejsze prawda?
~s221@wp.pl
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
W chwili obecnej rozsatje sie z tym autem. Podsumowujac bylem z niego bardzo zadowolony. Plusem jest dlugi okres miedzy przegladowy co 50 tys km i tani serwis. Auto sie pieknie prezentuje szczegolnie w kolorze czarnym. Gdybym mial ponownie wybierac 3 lata temu tez wybral bym OPLA GTS.
~Luk
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Samochód naprawdę godny polecenia. Fajnie się prowadzi, solidnie wykonany z bardzo dobrych materiałów, bardzo wygodny
2,9
~spring
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Elektonika na szynie CAN, może i nowoczesne ale czy dobre i tanie w diagnostyce ???
Opel Vectra C Sedan