Ocena kierowcy - Opel Vectra C Sedan

lotos, 14 lat temu
Silnik 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Rok produkcji 2002
Opel Vectra C Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW 2002-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : bardzo dobra kultura pracy
Układ elektryczny : panel sterowania klimą
jest to bardzo solidne auto rodzinne na dalekie wyprawy jednak zaznaczam że to moje osobiste zdanie i nie każdy może się zgodzić.Ja jestem z niego w 100% zadowolony.Przejechałem nim 50000 km bez żadnych przygód a to chyba najważniejsze prawda?
silnik pracuje świetnie jak na diesla, nie miałem z nim żadnych problemów, ma wystarczającą moc by sprawnie wyprzedzać.
biegi wchodzą gładko nigdy nie miałem sytuacji w której nie mogłem wbić np.jedynki co zdarza się w toyocie corolli e12
zawieszenie wybiera dobrze nierówności chociaż mogło by byc mniej sztywne mimo wszystko konfort jest na wysokim poziomie na równej drodze bez polskich dziur auto płynie
lusterka boczne dość duże gwarantują dobrą widoczość,ale cofanie prostopadłe tyłem może przyspożyć nie jednemu mistrzowi kierownicy kłopotu chyba że ma czujniki cofania.
według mnie wszystko jest na swoim miejscu,tam gdzie powinno się znajdować
w zimie przy -20st po 5 min robi się cieplutko a w lecie przy +30 po 7 min wydaje mi się że to dobry wynik.Choc ostatnio mam mały problem z panelem sterowania klimą.Na szczęscie usterka mała i niedroga naprawa.
w kabinie jest dużo miejsca z przodu jak i z tyłu mogą podróżować rośli osobnicy,bo przstrzeń na nogi i nad głową jest wystarczająca a i pojemność bagażnika wystarczy na duży rodzinny wyjazd w plener.
w kabinie cicho na postoju można pomylić z niejednym benzyniakiem.W jeżdzie przy mocnym dodaniu gazu robi się głośniej.Tak czy inaczej wyciszenie na 5.
oczywiście spalanie w dużej mierze zależy od tego czy mamy ciężką nogę czy nie, ale gdy jezdzimy z rozsądkiem i nie prubujemy z naszego auta zrobić rajdówki,nie wydamy dużo na paliwo.
za rozsądne pieniądze otrzymujemy auto dobrze wyposażone i dobrej jakości materiały
usterka panela klimatyzacji
brak