Lista ocen Opel Vectra C (55)

3,4
~Maciej
Hatchback 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Postaram się być obiektywny dla tego auta. vectra była moim pierwszym oplem i musze przyznać że jakość materiałów na przyzwoitym poziomie.Jeden mały minus to schodząca guma z plastików na rączkach od drzwi.Generalnie trzeba autu oddać że jest super zabezpieczone przed korozją.Moja w dniu sprzedaży miała 14 lat i nie miała najmniejszego oznaku korozji na elementach lakierowanych.Dla mnie bomba.Wszystko jednak psują właściwości jezdne których w...
~Patryk
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Z czystym sumieniem mogę polecić ten model samochodu. Cena jest zróżnicowana.. od 8 do 14-15 tysiecy.. Jednak prawdą jest to, że czym droższy egzemplarz tym lepsza jakość. Sam się o tym przekonałem.
2,9
~Młody
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Na pewno nie kupiłbym drugi raz sporą awaryjność dopiero po sporym nakładzie pieniężnym spełnia oczekiwania przy zakupie na pewno trzeba szukać dobrego elektryka bez wizyt u niego się nie obejdzie uważać na skóry wiadomo lepiej wyglądają ale w moim przypadku strasznie delikatne wsumie aby miało należycie wyglądać to przednie fotele do ponownego obszycia lubi pić olej zwłaszcza gdy lubi się dynamiczna jazdę
~BennySeven2
Hatchback 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Postanowilem zmienic diesla na benzynę, compacta na bardziej konfortowe auto, pomimo , ze starsze i był to strzał w 10. Kształy Vectry C dla niektórych są zbyt czołgowe, mnie jednak nie przeszkadzają, do rozwiazan wnętrza juz sie przyzwyvczaiłem :)
~Krzyś
Hatchback 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Ogólnie auto nie jest złe. Myśle że z czystym sumieniem moge polecić
~Asphix
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
mam 3 osobową rodzinę i pieska, podróżuje się konfortowo, cicho z dużym bagaznikiem, samochód po prostu płynie po drodze, szybko się nagrzewa, ma bardzo wydajną klimę
~Vcgts
Hatchback 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Bez większych awarii. Czasem łyknie olej. Jak na wolnossaka dynamiczny. Wyprzedzanie bezproblemowe szczególnie w wyższym zakresie obrotowym. (Silnik)
3,7
~kermitek3@o2.pl
Hatchback 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Godny polecenia, wspaniłały wygląd, spoko wyposażenie. Polecam
~MaciejNEMO
Hatchback 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Miałem wieeeele aut w życiu ale z przewagą Fordy i jednym z najlepszych aut jakie miałem ciągle twierdze że był Focus Mk1 i miałem go aż 5 lat .Focus Mk2 był przeciwieństwem Focusa Mk1 i był BEZNADZIEJNY ale to raczej za sprawą kiepskiego silnika Diesla 2.0TdCi.Z Focusem wytrzymałem rok i sprzedałem go na rzecz 3 lata starszej vectry C GTS i... Jest swietna.Przypomina mi Focusa Mk1 wsiadasz lejesz i cieszysz się radoscią z jazdy.MIŁE...
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C
7,1
8,9
10,8
~chemikgti
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Silnik w vectrze zasługuje na bardzo wysoką ocenę!Jest bardzo elastyczny i zawsze wiem ze mam ten zapas mocy.Nie jest to co prawda bolid ale moc ma! (Silnik)