Lista ocen Opel Vectra C (49)

~Marek
Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW
Mam rocznik 2007, ale nie da się takiego wybrać w polu rocznik.
~Amsam
Sedan 1.9 CDTI 120KM 88kW
To mój pierwszy disel. Wcześniej jeżdżiłem Civiciem benzyną 90 kM. Cóż za przesiadka!! Przyśpieszenie zadowalające. Głośność - disla słychać tylko na postoju. W czasie jazdy normalna benzyna. Brawo. (Silnik)
~WJ
Sedan 1.9 CDTI 120KM 88kW
Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Samochód jest duży, jakość wykonania bardzo dobra, wyposażenie również, rewelacyjny silnik, rozsądna cena w porównaniu do konkurencji.
~michalkolod@onet.eu
Sedan 1.9 CDTI 120KM 88kW
Kawał solidnej bryczki,bardzo oszczędny,bezpieczny,cichy.Ale to dopiero niespełna 40 000 przebiegu.Zobaczymy co o nim napiszę po przejechaniu 150 000 km. Może nieco toporny w środku,szczególnie na początku przytłaczała monstrualna konsola przednia.
~woron
Hatchback 1.9 CDTI 120KM 88kW
Nie słychać wewnątrz ,że to diesel jedynie przyjemny pomruk (Silnik)
~FANOPEL
Hatchback 1.9 CDTI 120KM 88kW
Zawsze bałem się diesla. To mój pierwszy. Jestem miło zaskoczony jego elastycznością i wyciszeniem. (Silnik)
~fajfer_131@tlen.pl
Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW
Super przyspieszenie, troszkę głośny, ale przy 6 biegu przy 110-120 km/h jest cisza (Silnik)
~dariuszch@wp.pl
Sedan 1.9 CDTI 120KM 88kW
Auto oszczedne, niezawodne, wygodne, dobrze sie prezentujące
~Prezes!!
Sedan 1.9 CDTI 120KM 88kW
Czuć zapas mocy pod pedałem jak na diesel´a ! Doskonałe tłumienie. Przy jeździe 130-140 km/h cisza w środku !! Przy 200km/h zaczyna słychać:/ (Silnik)

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~rfh
Sedan 1.9 CDTI 120KM 88kW
Ogólnie b. fajne autko denerwującym szczegółem jest tylna klapa zamykana jak w dużym fiacie, bez mocnego trzaśnięcia nie zaskoczy...