Lista ocen Opel Vectra C (68)

4,1
~szewczykg@wp.pl
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
nie mam większego doświadczenia z innymi ale jezdzilem A4 trbo diesel i ten był n 5 (Silnik)
~Beck
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Niezwykle dobrze auto, dla kogoś kto jeździ dużo i wymaga niezawodności, dosyć dobrego komfortu jak i patrzy na stronę ekonomiczną. Znalezienie dobrego auto gwarantuje długą i bezproblemową jazdę, a jeszcze jak trafi nam się egzemplarz w wersji cosmo, bedzie to poprostu idealne auto
~janox
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
jak na 100 KM to jeździ się tym świetnie - w dodatku diesel (Silnik)
~sawer30
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
To druga Vectra,pierwsza była B a teraz C myślę że Opel poprawił wszystko co było złe.
~adriankucharski
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
ogólnie oceniam auto dobrze, trochę tandetne ale za to w miarę tanie, wygodne i ekonomiczne. Nie kupiłbym vectry jeszcze raz ale to nie dla tego że jest zła tylko dla tego że nie należy do aut które chce się powtarzać.
~geniukala@op.pl
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Duże auto ,pojemne,ciężkie,mało pali,tanie w utrzymaniu w pełni wypsażone,komfortowe,bardzo dobrze się prowadzi i niezawodne. Ciemnogranatowy metalik z dodatkami chromu wygląda bardzo elegancko,jestem z niego bardzo zadowolony,moje najlepsze auto. A jeżdziłem już Citroenem,Hondą/njgorsze auto/ ,Fordem i krajowymi.
~pawel0
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
auto naprawdę fajne przestronne jak na 4 lata użytkowania tego auta to naprawdę jestem zadowolony serwis nie najgorszy ale dobry warsztat lepiej sobie radził z tym autem niż serwis no i o wiele tańszy a części te same
~bitex
Kombi 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Auto rodzinne, nie ma co się spodziewać super osiągów. 101 KM to trochę mało jak na tak duże auto. Wolno przyspiesza, w trasie w miarę sobie radzi ale bez rewelacji (Silnik)
3,5
~JK
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Bardzo drogie części. Może to akurat mój egzemplarz jest tak awaryjny, ale nie tego oczekiwałem od samochodu za taką cenę. To jest nie do zaakceptowania tyle awarii przy przebiegu 85-90tys.km.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C
7,1
8,9
10,8
2,5
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Ogólnie auto do dddd! Po 18000 km. wymiana drążków, i wachaczy tył \\\"banany\\\" usterka ta zrypała opony które wymieniłem po 25000km,przy 50000 ponowna wymiana drążków,58000km wymiana przekładni kierowniczej,i dalej coś stuka w zawieszeniu a na kostce nie można wytrzymać, plastyki w kabinie się łuszczą schodzi warstwa matowa pozostaje błyszczący plastyk dodatku skrzypi i drży co bardzo mnie wkkkk! Astra II była Extra