Lista ocen Opel Zafira A 2.0 DTI 16V 101KM 74kW 2000-2005 (121)

~SeDay
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Ogólnie samochód świetnie nadaje się na długie wycieczki z całą rodziną.
~Mariow777
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Poprawnie wykonany samochód o przestronnym i uniwersalnym wnętrzu
~Krystian
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Jak na Diesla pracuje równiutko i cichutko co potwierdzają znajomi posiadający Diesle innych marek (Silnik)
3,4
~anty
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Auto 2 lata nic nie robione, po dwóch latach kumulacja nieszczęść, auto 3 miesiące po mechanikach i w 5 warsztatach nikt nie chciał tego robić. Komp nie zczytywał błędów, w silniku walił zatarty tłok bo przy wymianie oleju mechanik uszkodził chłodnicę klimy czy czegoś tam, w międzyczasie dwumasa poszła się... Zamiennik kilka tysięcy, oryginał jeszcze więcej, regeneracja z 1000zł poszło. W końcu naprawili ten tłok, uszczelki, intercooler -...
~SWADEK
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
WG. MNIE AUTO NIE DO JAZDY WYŚCIGOWEJ. CHOCIAŻ PRZY ROZGRZANYM SILNIKU MOZNA DYNAMICZNIE POJEŹDZIĆ. BARDZO \"PAKOWNE\" TYPOWO RODZINNE.
~Adrian Wasiak
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Bardzo fajne autko w dieslu malo pali bo na trasie z rowerami na dachu i pełnym bagażnikiem (około 500l) średnie spalanie mi wyszlo okolo 5.5l na 100 km. Dość wytrzymaly sprzęt ponieważ brak jest tam zbednej elektroniki jedyny mankament choc to moja opinia ze skrzynia biegów mogla by być sześcio biegowa w celu poprawienia dynamiki jazdy
~damianrr@wp.eu
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Nie mam nic do zarzucenia, przy ok 100 km/h ładnie zbiera się, choć mógłby być większy silnik, więcej KM (Silnik)
~slawekmaly
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Samochód w tym segmencie to dobry wybór dość długo wybierałem a wybór był trudny wybierałem z pośród całej rodziny (seat alehambra ,ford galaxy,ww szaran) oraz reno scenic i padło właśnie na zafirę z przyczyn ekonomicznych w/w auta to kilka set złotych więcej ,w ciągu kilku sekund z rodzinnego kombi można zrobić mini Vana nie kombinując wiele ekonomiczny silnik i trwała karoseria to atuty które zdecydowały o mim wyborze
~maciekbrasse@gmail.com
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Zrywny, dynamiczny - nie jest to wyścigówka, ale załadowany na wakacje z cała rodziną ma zapas mocny na szybkie wyprzedzanie. (Silnik)
~Dominik
Van 2.0 DTI 16V 101KM 74kW
Problemy przy wlaczaniu 1-nki, ale mozna sie przyzwyczaic (Skrzynia biegów)