Lista ocen Peugeot 106 I (114) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 171 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ex_posiadacz
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Za tą cenę nic lepszego nie znajdziesz. Nie mówię tego twierdząc, że za tą cenę nie znajdziesz żadnego samochodu, ale że żadnego lepszego. Może z początku cię rozczaruje estetyka itp. ale po czasie będziesz happy jak zobaczysz jak w zimie inni łechtają i nie mogą zapalić, inni pchają, jadą na krawacie, a Ty zostawiasz im po sobie tylko dymek:) POLEAM
~xmaster106@wp.pl
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
Aktualnie sa to tanie auta i modne jak niedawno VW passaty ceny ksztaltuja sie juz od 2500 do 16000 zl zalezy to od rocznika. Auta jak na niska cene sa dosc dobrze wykonane i sprawne. Wg informacji z sieci ten model dosc dorbrze tryma cene zwlaszcza roczniki od 1996 wzwysz
~hubciooo_z
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
za pare złotych można bujać sie i jesdzie sobie ale trzeba pilnowac czesci i płynów ogólnie uwazam ze nie jest zle dobra do miasta i w trase ale nie zadługa, auto godne polecenia komus mlodemu na codzienne tłuczenie jak auto rodzinne troche gorzej ale ujdzie
~btj
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Za pieniądze, za które kupiłem sprawną 106 trudno kupić tico, a różnica jest ogromna. Jeden z nielicznych modeli, które mimo 20 lat na karku nie rdzewieją i nie wymagają ciągłych napraw. Wygrywa z konkurencją zarówno ceną jak i komfortem i trwałością.
~kukus
Hatchback 1.1 60KM 44kW
jest to samochod raczej z dolnej półeczki wiec nie ma co sie spodziewac rewelacyjnego wykonczenia, troszke tepe plastki ale duzy plus dla tapicerki ktora jest naprawde ładna, auto zostało zakupione w salonie i mysle ze nic lepszego za ta cene by nie bylo
~michal
Hatchback 1.4 75KM 55kW
4.000zl+ oc kosztował mnie ten samochód.... włożyłem w niego połowe jego wartośći.. czy było warto? Atermiczne, elektryczne szyby, welurowy środek, ładny wygląd, ładny kolor (zielony metalic), szybrdach, alufelgi.... moim zdaniem było warto.
~Wojciech
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Samochód kupiłem za kwotę ok. 2 tys. Potrzebowałem pilnie samochodu, ogłoszenie zobaczyłem w sobotę, a w niedzielę już byłem jego właścicielem. Jako pierwszy samochód za własnoręcznie zrobione pieniądze- myślę, że całkiem dobrze.
~Kaprys
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
Wart swej ceny. W tej cenie jest mnóstwo aut z klimą, wspomaganiem, elektryką, itd itd, ale później dzień dobry, spalanie, oc, awaryjność, elektryka, to tamto siamto. Tu masz niezawodną konstrukcję bez udziwnień i komputera.
~alan
Hatchback 1.4 75KM 55kW
no nie wiem.. kupiony w czasach lecacych na leb na szyje cen samochodow. juz po miesiacu byl sporo mniej wart. ale bardzo go polubilem a w jezdzie po miescie byl niezastapiony. nie inwestowalem w niego prawie wcale i jezdzi.
~gazda
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Kosztowało mnie 13 tys. 3 lata temu, ale warto było. A poza tym chyba nie tracę na nim tak duzo jak na innych. Takie małe zgrabne, a przy tym wygodne i mimo wszystko z dosyć dużą ilością miejsca w środku - autka są w cenie...