Oceny Peugeot 106 II 1.0 i 50KM 37kW 1996-2000

Najnowsze oceny Peugeot 106 II 1.0 i 50KM 37kW 1996-2000

2,9
~littlejacob
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Milion razy lepszy od komunikacji miejskiej, uratował mi tyłek przed długą i męczącą podróżą pociągiem na drugi koniec Polski i zawiózł mnie tam i z powrotem w jednym kawałku. Do tej pory spisuje się dobrze, mimo że ma mnóstwo wad.
~92mariusz
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Ogólnie samochód jest bardzo ekonomiczny lecz gdy zacznie \"Stukać\" tylna belka to od razu wiadomo, że jest do regeneracjji/wymiany a szkoda moglibuy popracować na tym rozwiązaniem silnik dynamiczny mimo 50km wystarcza spokojnie na miasto i na niezbyt długie trasy
2,8
~galandt@poczta.fm
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
W życiu tak się nie cieszyłem ze sprzedaży auta jak po sprzedaniu tego CUDA. Nigdy nie wiadomo czy ci odpali. Takie koło fortuny. Nie jest to miłe uczucie. Ja swojego po naprawie wszystkich wad (uszczelek, hamulców, zawieszenia tylnego, sprzęgła, itp itd ) sprzedałem za 2600 zł sprawne jeżdżące zarejestrowane i nie żałuje. Skarbonka bez ograniczenia.
3,5
~zeno
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Jeszcze się ie zdarzyło, że bym stał na szosie i dumał, co walnęło. Choc tłumik mnie trochę zaskoczył... Jeśli się regularnie zmienia olej i to na dobry (Total Quqrtz 9000), to własciwie nie ma problemów. Trzeba też tankować na dobrej stacji, a nie przy hipermarketach. Nie żałuję zakupu, gdyby tylko silniczek był większy, np. 75 koni... Do przewozu dwóch osób jest świetne i łatwo nim zaparkowac w zatłoczonym mieście. I nie ma w nim airbagów,...
~KARSTEN vel. carl@os.pl ten od Fabii :)
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
200.000km bez poważniejszych usterek, moze dlatego ze w werssi XT nie mialo sie co zepsuć bo to basic :) na około 4000 przed 200.000km wypadek, czołówka, cód ze żyjemy, całą rodziną wbiliśmy sie w poloneza , latego 106 oceniam na dory z małym plusem!! niezawodny !!
~Maurer
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Przyjemne autko nieduże z zewnątrz, a w środku jest sporo miejsca, pasażerowie się jak na razie nie skarżyli.Mały ten silniczek ale nie jest tak źle to nie jest bolid tylko ekonomiczne auto. Posiadam go od 2 mies. ale zrobiłem nim jakieś 4000 tys tak żeby go wyczuć i poznać jego wady. Przy okazji chciałem sprawdzić czy nie będzie jakich niespodzianek typu naprawa, były drobne usterki ale od ręki je usunąłem. Sprawuje się ogólnie dobrze i nie...
~orys100@wp.pl
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
gdyby nie to że stał się za mały nie wymieniłbym go na innego, jedyny mankament jaki dostrzegam to zbyt "miękka" blacha na karoserii, wystarczy upadek szyszki i wgniecenie gotowe ... ciężko będzie sie mi z nim rozstać
~Flaj_SG
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Fajne autko, polecam wszystkim, ale niestety, jak każde auto na świecie nie nadaje się do Polski z powodu braku dróg asfaltowych w naszym kraju. Dziur Pug zdecydowanie nie lubi i bardzo go boli jak w nie wjeżdża!
~Jacek S. (gopsnieszawka@wp.pl)
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
dla mnie moja 106 jest samochodem wygodnym, ekonomicznym, dającym mi satysfakcję z prowadzenia. 1000 cm nie zapewnia szalonych osiągów, lecz nie mogę powiedzieć żebym zostawał w tyle przy starcie ze świateł. Zużycie paliwa za to nie powoduje wyrwy w budżecie. Na długie trasy potrzeba silnika o większej mocy, ale na jazdę na ok 200 km to 1000cm wystarcza. Części niestety dość drogie - jak do Francuzów. Całe szczęście, że nie ma potrzeby...
3,7
~vincek@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Fajne małe autko.Fajnie się jeżdzi.Mi bardzo pasuje.Bardzo ppojemny bagażnik jak na te małe cudo po rozłożeniu siedzeń tylniej kanapy.Jedynie za duże spalanie.Ale podobno mozna to podkręcić na komputerku :-)Aha.I pamiętajcie-przed kupnem podjechać gdzieś do serwisu i sprawdzić.Ja się naciołem i był po małym co nie co:-)Dotyczy to każdego samochodu.