Oceny Peugeot 2008 – wybierz generację

Najnowsze oceny Peugeot 2008

~Hamsi
SUV Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Peugeot 2008 I
Na początku zaznaczę - nie jestem osobą, która jak coś kupi będzie wszystkich przekonywać że to najlepszy wybór. Z drugiej strony nie mam też niewiadomo jakich wymagań, rozumiem że w danych pieniądzach będą zawsze pewne ograniczenia. Zaczynając od ceny - rabat przy Allure + często sięga 20k. Z 90-95k katalogowo robi się 70-75. Jeśli ktoś nie chce wyrzucac pieniędzy w błoto, to na taką cenę powinien czekać. Chociaż może się to wiązać z czasową...
~asok
SUV Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Peugeot 2008 I
Najpierw sakramentalne "mam już przejechane 10 tys. km to mogę się wypowiedzieć'. Samochód bardzo fajny, wygląd w środku jak i na zewnątrz cieszy oko. Duży plus za mocny i ekonomiczny silnik. Duży bagażnik. Hamulec ręczny nieco dziwny aczkolwiek można się do niego przyzwyczaić, a nawet polubić. Infotainment trochę powolny, ale na szczęście integracja z AndroidAuto bez zarzutu. Próbowałem rozpocząć rozmowę wybieraniem głosowym, niestety...
~jarkos
SUV Facelifting 1.5 BlueHDI 102KM 75kW
Peugeot 2008 I
Przez 3 miesiące przejechane 6 tys km. auto dziennie robi 100 km ( 50 /50) średnie spalanie 4,5l/100km. Silnik 102KM daje rade. 6 biegowa skrzynia pracuje idealnie, Auto nie największe w swojej klasie, Spalanie i przyjemność z jazdy rekompensują niedogodności. Nowe auto wiec nie ma na co narzekać.
~greg
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
Peugeot 2008 I
autko jeźdźi bardzo dobrze, fajnie przyspiesza, jest nieźle wyposażone z rewelacyjnym wnętrzem. Siedzi w nim rewelacyjnie, wygodnie i miło. w porównaniu z moim poprzednim autem może nieznacznie mniej jestem w fotelu stabilny, ale za to jest w nim idealne podparcie kręgosłupa
~Jacek
SUV Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Peugeot 2008 I
Jestem bardzo zadowolony, spalanie ok 6l/100, wersja wyposażenia allure, silnik żwawy i ekonomiczny, zbiera się rewelacyjnie i ma przyjemny dźwięk. Nie żałuję zakupu.
~Gosia
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
Peugeot 2008 I
Przyjemne auto spełniające moje oczekiwania co do funkcjonalności w codziennej eksploatacji.
~Brzeziak
SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW
Peugeot 2008 I
Bardzo ładny kształt bryły który mnie przynajmniej przypadł do gustu a pod uwagę grałem SXcros captur Opel mocca Škoda yeti
~Irek B
SUV 1.2 VTi 82KM 60kW
Peugeot 2008 I
Elegancki design, jest to sprawa gustu, ale ww. przymiotnik chyba najlepiej oddaje image pojazdu. Podwyższone zawieszenie niezastąpione w trudach miejskiej urbanistyki.
~Irek B
SUV 1.2 VTi 82KM 60kW
~greg
SUV 1.6 VTi 120KM 88kW
Peugeot 2008 I
Ogólnie bardzo dobrze, szczególnie jeśli chodzi o przyjemność z jazdy, widoczność, spalanie, klimę, wygodę.
Peugeot 2008