Ocena kierowcy - Peugeot 2008 I SUV

Silnik 1.2 PureTech 82KM 60kW
Rok produkcji 2014
Peugeot 2008 I SUV 1.2 PureTech 82KM 60kW 2014-2016 - Oceń swoje auto
Silnik : Elastyczny ekonomiczny fajnie mruczy
Bardzo ładny kształt bryły który mnie przynajmniej przypadł do gustu a pod uwagę grałem SXcros captur Opel mocca Škoda yeti
Mam silnik 1,2 brałem pod uwagę przede wszystkim ekonomikę koszty użytkowania a nie przysłowiowe ,,kopyto,
Tutaj inżynierowie Peugeot mają do nadrobienia wg mnie pracuje nie perfekcyjnie być może to kwestia przyzwyCzajenia do poprzedniego modelu było to punto
Przejechałem 12 tys km po r?żnych trasach opr?cz klasycznych bezdroży wszędzie zachowanie układu jezdnego było przewidywalne
Kierowca ma pełną regulacji fotela i zajęcie optymalnej dla siebie pozycji jest łatwe pasażerowie siedzą wygodnie siedziska i oparcia zapewniają komfort nawet na dłuższej trasie
Prowadzący czuje widzi cały zestaw do obsługi zarówno ,,na oku,,jak i w zasięgu ręki fajny jak dla mnie hamulec ręczny
Daje radę zarówno w chłód jak i skwar wydajny z dużą możliwością regulacji
Wystarczająco oczywiście osoby o słusznej budowie i wzroście będą narażone na pewnego rodzaju dyskomfort ale nie przesadzajmy
Do 120 kmh jak makiem zasiał. powyżej z każdym km robi się głośniej ale krzyczeć by rozmawiać nie trzeba
I za to lubię to autko przy spokojnej jeździe na trasie o r?żnych profilach potrafił zejść poniżej 5 l na 100km powtarzam przy spokojnie jeździe gdzie czas i prędkość wchodzą na dalszy plan
Poprawny w salonie byli bardzo elastyczni i co najważniejsze czułem się chodzi o traktowanie jako klienta jako podmiot a nie tylko gośćia zresztą podobnie potraktowano mnie na przeglądzie
Nic odpukać nic ale za wcześnie by kreować oceny po roku eksploatacji
0 nic

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 PureTech 82KM 60kW [l/100km]