Ocena kierowcy - Peugeot 2008 II SUV

Silnik 1.2 PureTech 130KM 96kW
Rok produkcji 2020
Peugeot 2008 II SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW 2019-2023 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny
Skusiłem się ze względu na wygląd i wnętrze. Zewnątrz nie każdemu się podoba dla mnie ok. Wnętrze niestety na minus, zegary źle umieszczone lub ja mam złu wzrost,kierownica wszystko zasłania. Teraz mam wybór jeździć w dobrej pozycji i nic nie widzieć że wskaźników lub coś widzieć ale jechać w gorszej pozycji. We wnętrzu za dużo piano black. Bardzo słabo wyciszony no i niestety ta elektronika
Fajny 3 cylindrowy silnik, jest w miarę dynamiczny
Skrzynia dziwnie zmienia biegi i trochę szarpie, nie jest to skrzynia dwusprzęgłowa i może dlatego moje odczucia są gorsze
Według mnie jest za miękko,zawieszenie powinno być nieco sztywniejsze bo buja autem i czasem nie wiadomo co się dzieje
Przeciętna jakoś lakieru, po 2 latach jest sporo odprysków
Widoczność tragiczna. Do tyłu to już standard że kiepsko ale tu i do przodu jest kiepska widoczność, skręcasz i nie widać dobrze gdzie jedziesz, tak trochę na czuja i łatwo można zahaczyc o krawężnik
Do przyzwyczajenia,miałem trochę problemów szczególnie z funkcjami dotykowymi. Zdecydowanie wolę fizyczne przyciski
Nie jest źle ale przy mocniejszym nawiewów strasznie jest głośny
Z zewnątrz auto duże wewnątrz małe,zazwyczaj jest odwrotnie. Z przodu jest się bardzo zabudowanym i może przez to mało miejsca, z tyłu jest ok
Tragedia tak źle wyciszonym autem jeszcze nie jeździłem
Serwis jest bardzo drogi
Jest źle, są auta które są lepiej zrobione i za mniejsze pieniądze,teraz wybrałbym co innego
Elektronika
Tu raczej ok choć czasem kilka przestaje działać

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 PureTech 130KM 96kW [l/100km]

7,6