Oceny Peugeot 205 II Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1988-1998

Najnowsze oceny Peugeot 205 II Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1988-1998

3,7
~matik@age.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Mały Peugeot 205 jest super wozem. Moje auto kupiłem od pierwszego właścicila, który miał auto z salonu i dbał o niego. Ja przejechałem 100 000, starałem się naprawić wszystko na bieżąco. Były to naprawy eksploatacyjne, drobiazgi lub naprawy zawieszenia (standard dla francuzów). Auto miało 4 stłuczki. Zostało dobrze naprawione i jeżdzi dalej. Jedyny problem to rozruch zimnego silnika. Ponieważ jest to gaźnik to trochę trzeba go rozgrazć przed...
3,6
~klops
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Absolutnie uwielbiałem to auto i wspominam je z wielkim sentymentem. Może dlatego, że było moim pierwszym :) i mimo mojego szczupłego, studenckiego budżetu radziłem sobie ze wszystkimi usterkami. Tak szczerze to tęsknie za pugiem trochę i w głowie świta mi myśl aby sprawić sobie taką zabaweczkę tylko tym razem w wersji gti :)
4,1
~elpawlo
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Fajne auto, zrywne i jak na tą klasę bardzo wygodne. Bogate jak na tamte czasy wyposażenie dopełnia reszty. Ale ja nie lubię trącania mnie łokciem podczas jazdy kiedy się lewaruje biegami, choćby to trącanie było przyjacielskie lub wręcz zalotne. Wole swojego automata :)
~iveras
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Są chwile kiedy mam ochotę zawinąć się nim o drzewo i mieć święty spokój ... w tym sensie, że wyjść cało z wypadku ale zezłomować dziada :D Problem w tym, że następnym autem, które bym zakupił byłaby znowu 205tka :> Bardzo elegancki i wygodny w środku. Ciekawa, ponadczasowa linia i kształt. "jak dbasz, tak masz". A o to auto warto dbać
~marekskalski@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Mam do dyspozycji wiele samochodów, ale jeśli jadę dla przyjemności to tylko żółtą 205ką, z krótką skrzynią bez kompleksów względem większości samochodów i poniżej 20zł/100km (tylko benzyna). Jedyny żal, że już jest bardzo stary:( i trzeba go będzie oddać na złom. Ale polecam silnik na monowtrysku Boscha.
3,2
~meshiash
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ogólnie ok, ale auto nie dla mnie, ponieważ za dużo jeżdżę po trasach a to auto powinno jeździć tylko po mieście..

Usterki Peugeot 205 II

Peugeot 205 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~blondyn20
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
brak zastrzeżeń wspaniała jazda mało pali całkiem fajny wygląd atrakcyjna cena http://www.blondyn20.peugeot205.pl http://www.blondyn20.205.pl
~videodarek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
bardzo dobre , niedrogie autko, dojedzie się nim wszędzie i bez obawy o to że coś może paść
3,4
~zydoooo
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Pomijając usterki spoko samochodzik jeździ, dynamiczny, wszędzie sie mieści
~robert
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Samochodzik zasługuje na swój fanklub. We Francji auto kultowe. Polecam tym kto lubi czerpać przyjemność z jazdy. Jednak jak o kazde auto trzeba o nie dbać. Wtedy będziesz zadowolony.
Peugeot 205 II Hatchback