Ocena kierowcy - Peugeot 206 Hatchback

marek, 13 lat temu
Rok produkcji 2009
Peugeot 206 Hatchback 1.1 60KM 44kW 2009-2010 - Oceń swoje auto
Karoseria : auto ładne,duze w srodku,mimo swoich latek nie jest przestarzałe na drodze
Zawieszenie
Inne : chłodnica,wiatrak chłodnicy tak wył ,ze mój wójek sie wystraszył !!!
jestem w stanie zrozumiec usterki wynikajace ze złego użytkowania samochodu,lub gdy auto pochodzi nie wiadomo skąd, miało 3 włascicieli i przebieg 160 tysiecy--ale nie jesli auto jest szanowane,1 wł,to dyskfalifikuje to auto na wstepie.Mam nadzieje ,ze moja opinia pomoże Panstwu w podjeciu dobrej decyzji i zaoszczedeniu niepotrzebnych nerwów i pieniedzy
SILNIK POJEMN.1.1 rok 2003 WYSTARZCZA tylko do miasta-poza miastem porazka.Nie mowiac o jezdzie pod góre.Ale nie bylo to dla mnie zaskoczeniem jak na taka pojemnosc.
słabiutko-biegi nie dopracowane---przykładowo mając na 5 biegu dziwnie szarpie przy dodawaniu gazu.Od samego poczatku juz po wyjezdzie z salonu-ale sie przyzwyczaiłem.
nie mozna narzekac.
ok
ok
duże autko jak na swój segment
mogło by byc ciszej
nie zwracałem na to uwagi-ale myśle ,ze w normie
auto niby w przystepnej cenie-kosztowało około 36 tysiecy-ale sa to pieniadze wyrzucone w błoto---nigdy wiecej bubli ze znakiem lwa nie kupie
rok produkcji 2003 Tragedia auto miałem od nowości-niestety nie przeczytałem wcześniej opini dlatego pisze aby Panstwa przestrzec.Mały przebieg ponad 60 tys,a usterek tyle,ze rece opadaja.Pęknieta chłodnica,wymiana wtrysków(paliwo tylko z dobrych stacji tankowane)co róż wymiana wachaczy-jak ktoś pisze ,ze wytrzymały 80tys km-to kity wciska ,albo pracuje w peugeocie albo autostrada -średnio wym. 25 tys przy ostrożnej jeżdzie,awarie fotela kierowcy,pasazera,przepalajace sie zarówki non stop z przodu,wymiana wiatraka chłodnicy,wymiana tłumików-to tylko to co mi sie przypomniało teraz-oczywiście klocki,tarcze,szczeki ale to rzecz jasna i nie mam o to pretensji
nigdy wiecej nie kupie peugeota mimo ,ze sylwetki mają bardzo ładne--niestety nie mam czasu jeżdzic po serwisach i wydawać kase.Najgorsze jest to ,ze firma nie dba o klientów i nie próbuje wyeliminowac usterek-bo z tego co pamietam auto jest produkowane od 98 roku a mój egzemplaż był z prawie 2004 roku wiec powinni zadbać o jakośc swoich samochodów-

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.1 60KM 44kW [l/100km]

6,3