Oceny Peugeot 206

Peugeot 206 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot 206

~ollbrzym
Peugeot 206 I
Auto estetyczne i dobrze wykonane na zewnątrz i wewnątrz. Od nowości nie nękały go dyskwalifikujące awarie. Wiecznie stukające tanie stabilizatory, które można samemu wymienić, budują żywą relację z autem i tworzą unikalną więź:D
~arokpoland
Hatchback 5d + 1.4 HDi 70KM 51kW
Peugeot 206 I
Mogę to auto polecić z czystym sumieniem, ale tylko ludziom rozsądnym. Mi zależało na ekonomicznym aucie, w miarę bez awaryjnym za rozsądne pieniądze i to dostałem. Nie wygrasz nim na światłach, nie poderwiesz dziewczyny, ale za to uśmiechniesz się na stacji benzynowej.
~slavcar
Peugeot 206 I
Auto o ponadczasowym wyglądzie, piekna stylistyka nadwozia, wymarzone do stylingu, mnóstwo akcesoriów podkreślających jego walory urody, stąd też 99% wydatków zwiazanych z tym autem pochłoneły zmiany stylizacyjne auta, które ma teraz imponujacy wygląd. Auto dla kobiety, która ma mężczyznę, który dba o nią i jej auto i przy okazji realizuje swoje motoryzacyjne hobby - styling. Na stan auta wpływa bardzo wysoka dbałóść użytkownika, przykładem...
2,8
~wójas
Hatchback 2.0 i 16V 136KM 100kW
Peugeot 206 I
samochód na pewno ładny, ale odradzam kupno, w wersji s16 egzemplarz bezwypadkowy prawdopodobnie już nie istnieje, na polskich drogach trwałość tylnego zawieszenia ogranicza się do 20 tys km, regeneracja to koszt rzędu 1200 zł, silnik przy dynamicznej jeżdzie zużywa nawet 12 litrów paliwa na 100km, mocą nie zaskakuje, aczkolwiek osiągi są zadowalające, v max 225 km/h (odcina zapłon) bezproblemowo i szybko
~Pawel
Peugeot 206 I
Rewelacyjne auto za niska cene. Spalanie silnika 60KM to ponizej 6 litrow/100 (dobry olej i porzadne swiece), wiec moim zdaniem rewelacyjne. Szczegolnie polecam wersje 3-drzwiowa, poniewaz drzwi sa sporej wielkosci i latwiej zajac miejsca na tylnej kanapie niz przez waskie tylne drzwi wersji 5-drzwiowej. Przyspieszenie auta przy tym silniku nie powala, ale zazwyczaj wystarcza (jezdzilem innymi autami z benzynowymi silnikami i nie uwazam, zeby...
~cyberpunk88@op.pl
Cabrio 1.6 i 16V 109KM 80kW
Peugeot 206 I
Swietny wygląd. Doskonały oszczędny, dynamiczny silnik. Sztywne zawieszenie. Do tego w lecie składamy dach... i czego można chcieć więcej od życia.
~Balticmaster
Kombi 1.4 HDi 70KM 51kW
Peugeot 206 I
Bardzo mile, ekonomiczne i wygodne auto dla malej rodziny (2+bobas). Przestrzen bagazowa mojego 206 SW jest calkiem spora, mozna upchac wozek, torby i co tam trzeba:)) Jako nowe auto oceniam bardzo dobrze, jednak zastanawialbym sie nad kupnem takiego auta z przebiegiem wiekszym niz 150tys (do potencjalnej wymiany belka skretna - okolo 3000pln, pasek rozrzadu - pewnie tez ze 2000pln i inne elementy zawieszenia).
~silver_22
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Peugeot 206 I
samochod dobry dla osób ktore chca dotrzec z punktu A do punktu B bez zadnych przygód po drodze Czy kupil bym to auto jeszcze raz? Gdybym musial wybierać wśród kompaktów do 10tys to mysle ze tak, tylko szukał bym auta wyposażonego w klimatyzacje i ABS
Dziennik kosztów dla Peugeot 206
6,1
7,8
9,2
2,2
~ScuZ, scuz@ds5.agh.edu.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Peugeot 206 I
PEUGEOT 206 XT AUTOMAT! Witam. Posiadam Peugeota 206 XT wersja automat z silnikiem 1,4 benz. 2-drzwi. Auto zakupilem w 2001 roku.Przeglady regularne w Polsce i Niemczech. Od tamtego czasu mialem: (mam na wszystko dokumenty) 1.wymiana wadliwej cewki paliwowej 2.wymiana stycznika skrzyni biegów 3.dwukrotna wymiana modułu bocznych poduszek powietrznych. 4.stuki w lewarku skrzyni biegów 5.Nie zawsze zapala sie wyświetlacz od klimatyzaji...
~tri
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Peugeot 206 I
Fajne auto ze sportowym pazurem. Da się rozbujać, bardzo zwrotne - przy prędkości do 70 km/h da się wejść w 90 stopniowy zakręt, przy większych prędkościach auto wyśmienicie kosi kukurydzę, więc kombajnu w gospodarstwie nie trzeba.
Peugeot 206