Ocena kierowcy - Peugeot 206 Hatchback

Silnik 1.6 i 90KM 66kW
Rok produkcji 1998
Okres użytkowania: 5 lat
Peugeot 206 Hatchback 1.6 i 90KM 66kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : silnik to bajka nie kupujcie diesli bo to złomy
autko godne polecenia wszystkim którzy maja juz dość tego niemieckiego szmelcu autko tanie w eksplatacji ,przeglady sezonowe nie zaskakuja nie miła niespodzianką że musimy włożyc kupe kasy żeby jedzic dalej tak jak mi sie to zdarzył w audi tzw niezawodnym grubo przesadzonym oczywiscie audi to szmelc
silinik jest bardzo cichy byc moze dlatego że wczesniej miałam diesla audi i dlatego teraz czuje taka różnice ale przynajmniej sie nie psuje tak jak w audi to po prostu była masakra
pracuje lekko i przyjemnie nie musze sie męczyc żeby wrzucic bieg jest ok
auto tak jakby sie same prowadziło nie czuje zmeczenia po dlugiej jezdzie wspomaganie działa poprawnie jest ok auto nie ma jakiej nadsterownosci jest wspaniale
ta przednia szybka to rewelka polecam
to jest to czego brakowalo mi w audi
klimka ok nadmuch pierwsza klasa i nie musze jezdzic do warsztatu gdzie jakis kretyn powie mi że u niemców tak jest ze wiatraki sie psuja bo juz wiecej nie kupie niemca
z przodu jest bardzo duzo miejsca jak na auto 3 drzwiowe foteke sa bardzie wygodne niz w niemieckich autach ale z tego co sie orientuje to we francuskich autach jest tak że oni dbaja o to by kierowca czuł sie pewnie i mial wygodna pozycje za kierownica to sie czuje
doskonale jak juz wczesniej wspominałam jest cichutko jak na wsi nic nie stuka nic nie puka i nic nie trzeszczy jak to sie działo w audi
po co mi diesel skoro przejezdzam rocznie tylko 35 tys km a po za tym ropa jest w cenie benzyny a mo peugocik pali tylko 6l benzyny w trasie a audi dieselek palił 7,8 litra ropy w trasie to juz mówi bardzo wiele o ekonomicznosci niemieckich aut i daje to zastanowienia nad kupnem tego niemieckiego szmelcu
za nie wielkie pieniadze wygoda komfort i pełne wyposazenie
nic sie nie popsuło przez 5 lat jazdy i jest ok
miałam usterke radia ale tylko dlatego ze ktos ukradł antene

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 90KM 66kW [l/100km]

7,2