Ocena kierowcy - Peugeot 206 Hatchback

Peugeot 206 Hatchback 1.9 D 69KM 51kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
Inne : SPALANIE - wiedzialem ze bedzie niskie ale zeby az tak ;o
Silnik : Ciagle cofalo sie paliwo i skakaly obroty
Zawieszenie : regeneracja tylnej belki to koszt min 1000zł ;o
Jest to auto dla kogos kto chce tylko i wylacznie przemieszczac sie z punktu a do punktu b i te punkty beda oddalone o wiecej niz 10km (jest to diesel i musi sie nagrzac zeby byl ekonomiczny) w dodatku bedzie parkowac w miejscu gdzie jest malo miejsc parkingowych. Tym autem idzie wszedzie sie wcisnac. No najwieksza zaleta jest spalanie! Silnik strawi tez wszystko ;] opinie kolegow z forum, ja lałem olej za ktory byłem pewien;] Napewno nie jest to auto dla młodego chłopaka, ja sobie wmawialem ze a co tam nie ma mocy, no jest małe ale przynajmniej sie wszedzie wcisne, nie jest jakies ekstra sportowe z wygladu no ale moze byc... To jest blad! i ja go zalowalem juz po 3 miesiacach! Nie mowiac ile w te auto włozylem kasy! Jak do starszej osoby/dziewczyny/kobiety jak najbardziej OK. Ale jesli jestes facetem i masz ponizej 30roku zycia NIE KUPUJ tego auta!! Wiem co mowie:) Ja po roku czasu je sprzedalem i bylem bardzo zadowolony z tego powodu!! Mysle ze kupiec tez byl bardzo zadowolony bo w aucie wymienilem chyba kazda czesc jaka sie dalo, chodz tak sobie powtarzalem zawsze po jakiejs naprawie... nie no teraz to juz nie ma co sie zepsuc, zawsze sie cos psulo.
Słaba, ale elastycznosc mial nawet ok. Bardzo drogie naprawy!! Za sam wjazd na ASO kasuja 170zl. Ja na naprawe tego silnika wydalem 1800zł i dalej sie psuł chodz podobno jest to najlepszy silnik diesla w 206\'kach
nic rewelacyjnego ale tez nie jakos tragicznie... wsteczny troche ciezko... niekiedy nie wskakiwal a jak wskoczyl to wyskakiwal ;]
hmmmm... takiego auta nie kupuje sie dla układu jezdnego;] ma byc ekonomiczne
ja bylem w szoku... wszystko widać. Moze to dlatego ze wczesniej jezdzilem tylko sedanami.
...
ja mialem klime ale slabo nabita;p Jezeli chodzi o zime i nawiew cieplego powietrza to super! Chcialbym zeby moje nastepne auto tak grzalo! po minucie max. 2min waliło juz tak cieplem ze... łuhuhu;p
z przodu ok ale z tylu MASAKRA. Kolana od pasazerow wchodza w plecy, jak ktos jest wyzszy wali glowa w podsufitke. A o wsiadaniu na tylnie siedzenie nie wspomne(wersja 3drzwiowa) narzekał na to kazdy kto wsiadal do tyłu!
Baaaaaaaaaaaardzooooooo głosny traktor.
Noooo i tutaj nie może byc lepiej :D Auto zużywalo mi po miescie 6.5l oleju napedowego [a ja naprawde sobie nie zalowalem;p mialem ciezka noge bo wiedzialem ze i tak spali mi malutko, chodz z drugiej strony jak tu mozna nie miec ciezkiej nogi jak tam tylko 69km i nie ma czym jezdzic ;]. Jak jechalem za granice to myslalem ze mi sie wskazowka zaciela bo byla przez 200km powyzej FULL :) juz sie przxestraszylem ;] po 250km zobaczylem ze wkoncu lekko opadla :D na trasie do 110km to 4.5 max 5l ;] No rewelacja.
Jak dla mnie to powinno byc tansze ;)
źle i nie chce mi sie tu pisac dlaczego... nie mam na to tyle czasu
tak jak wyżej

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 D 69KM 51kW [l/100km]