Ocena kierowcy - Peugeot 206 Hatchback

Silnik 1.9 D 69KM 51kW
Rok produkcji 2000
Peugeot 206 Hatchback 1.9 D 69KM 51kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
Inne : Jestem zadowolony z całości
Szukałem auta dla żony na dojazdy do pracy , sklepu itp ok 60 km dziennie Samochód miał mieć w miarę nowoczesny wygląd , prosty i ekonomiczny silnik diesla , bez szczególnej elektroniki , z łatwym i szybkim dostępem do części zamiennych i serwisu , nie chciałem na niego wydać fortuny , miał być odporny na korozję i stosunkowo bezawaryjny Jak szukasz takiego samochodu jak ja to Peugeot 206 1.9 D jest właśnie dla Ciebie
Nie mam zastrzeżeń - wiedziałem co kupuje i na czym mi zależy i to właśnie dostałem
Biegi wchodzą pewnie - nie mam ze skrzynią żadnego problemu
Trakcyjnie bardzo dobry sprzęt - trzyma się drogi , pewnie się go prowadzi
Widoczność w standardzie jeśli mogę tak napisać
Wszystko w zasięgu wzroku i ręki poprawnie rozmieszczone i czytelne dla kierowcy bez szczególnych minusów i fajerwerków
Wentylacja ok ale na ogrzewanie moment trzeba poczekać ...
Moja wersja jest 3 drzwiowa i jako samochód dla dwóch osób jest wystarczająco dużo miejsca Z tyłu okazjonalnie zawsze można przewieźć ale miejsca jak w minivanie tam nie ma
Lubię ten klekot więc mogę być mało obiektywny w ocenie ale trudno się nie zgodzić , że silnik trochę słychać
Myślę , że nie ma na co narzekać 5,5-6,0 po mieście z ciężką nogo mojej żony to bardzo dobry wynik
Dobra jakość w niewygórowanej cenie
Drobiazgi - rolki paska klinowego lepiej wymienić wszystkie od razu jak już na którąś z nich przyjdzie pora żeby nie grzebać za często przy tym samym , podświetlenie pokręteł od dmuchawy , temperatury i kierunku nawiewu żyje własnym życiem ...
Są jeszcze przede mną

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 D 69KM 51kW [l/100km]