Lista ocen Peugeot 207 (145) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 146 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Freedomski
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Na postoju genialne,do 3000 jest OK!Wyżej już nie tak skuteczne ale może być.Plaściory całkiem dobrego sortu nieżle spasowane-wyrażny postęp,ale od 3 tys.KM boczki drzwi leciutko rezonują- chyba od tych troglodytów i z lewej z okolic skrzynki b-czników coś rytmicznie stuka.Poprawili przy montażu audio i jest OK.Teraz wyrażnie coś rezonuje w wydechu, może to ta osłona termiczna.Najgorszy badziew to pompka spruskiwacza,przy powolnej jeżdzie...
~Marcin Kaczmarczyk
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Jak jeżdżę do 100km/h, to wszystko w normie. Powyżej tej prędkości robi się głośniej i spalanie wzrasta, ja szybciej tym autem nie muszę jeździć. Na bardzo duży plus nagłośnienie. Mimo, że jakieś podstawowe, standardowe, to jest na prawdę bardzo dobre. Porównuję je do fabrycznego kompletu BOSE w Mazdzie CX-7 i Volvo XC60. Od tego auta zbyt wiele nie oczekuję, ale można być miło zaskoczonym.
~mariokol
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Na autostradzie przy prędkości 130-140 km/h można spokojnie rozmawiać, nie podnosząc zanadto głosu. Silnik jest słyszalny dopiero po przekroczeniu 140. Na nierównościach czasami słychać tylną półkę, albo odgłosy obicia tylnej klapy. Pozostałe elementy, obicia, kokpit itp. nie wydają dźwięków i są dobrze spasowane.
~rbuczeck@go2.pl
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Silnik bardzo głośno pracuje szczególnie w zakresie 2000-3000 przy przyspieszaniu i wykazuje tendencję do przenosenia wibracji, potem od 3000-5000 tys jest ciszej i łagodniej, ale trudno żeby jeździć w takim zakresie obrotów (kosmiczne spalanie!). Poza tym jest nieźle, plastiki nie piszczą. Nie słychać za głośno szumu powietrza.
~Endless
Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
W czasie postoju na czerwonym, czy w normalnym zakorkowanym ruchu, silnika nie słychać. Głośno robi się zaraz przed 3 na obrotomierzu i tak już zostaje. W trasie jest ok - szczególnie jeśli korzysta się ze wskazań asystenta zmiany biegów, który raczej nie dopuszcza do wejścia na wysokie obroty.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Jest naprawdę bardzo dobrze. Przy 130 km/h bez problemu można było rozmawiać. Ponieważ użytkowałem sporo aut zastępczych, subiektywnie wydaje mi się, że w aucie było ciszej niż w Clio, Corsie, Fieście, Fabii, Yarisie z podobnych lat produkcji. A przecież to auta tej samej klasy.
~bart
Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
Silnika nie słychać tylko na wolnych obrotach, później już wyraźnie choć nie jest to dokuczliwy dźwięk. Sytuację psują hałasy z układu jezdnego (przejeżdżanie przez nierówności) oraz fatalne wyciszenie drzwi, których dźwięk przy zamykaniu przypomina blaszaną puszkę.
~Asiek
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Cichy, cichy i jeszcze raz cichy. Kiedyś silnik zatrę, bo na postoju wydaje mi się, że go zgasiłam i próbuję odpalić ... Silnik w accencie na piątce pukał od wewnątrz w maskę i prosił, żebym zwolniła, bo on wysiada ... Przy 120 wył, tutaj nie ma takiego problemu nawet przy 140.
~JCB
CC 1.6 VTi 120KM 88kW
Dach skrzypi jak wrota do Hogwarthu. Ale po za tym mankamentem to można podróżować komfortowo. Uszczelki dach/drzwi świszczą powyżej 130km/h... nawet bardzo. W wersji cabrio bardzo głośno w środku, odgłosy otoczenia donośne... duży plus :)

Usterki Peugeot 207

Peugeot 207 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dj honda
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
jezdze ogolnie spokojnie, wiec halas niezbyt mi przeszkadza jednak jak depne na dziura to zaraz zwalniam bo stuka puka itd i wszystko slychac w kabinie, powinno by lepiej chociaz nie jest zle mi wystarczy, przy mojej jezdzie jest dobrze...