Lista ocen Peugeot 207 (121) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 170 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariokol
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Czy to poważna usterka?: po 77tys. km konieczna wymiana paska rozrządu (producent zaleca co 120tys.). Pasek ewidentnie ścierał się od metalowego elementu z lewej strony - po prostu ześlizgiwał się. Wymiana kompletu rozrządu wyeliminowała problem (źle zamontowany fabrycznie?)
~paulus17
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
nie radzę używać hamulca ręcznego do zabawy potrafi się zbuntować co prowadzi do przykrych niespodzianek na szczęście przedni zderzak wykonany z baaardzo dobrych materiałów a z ręcznym godzinka w serwisie w ramach gwarancji i po sprawie:)
~Piotr
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Nie napotkałem żadnej poważnej usterki, należy jedynie dokonywać typowych dla tego rodzaju diesla wymian osprzętu jak DPF, rozrząd. W tym modelu i tak zalecenia producenta są dość łagodne (rozrząd co 240 000 km (?)).
~Marcel
CC 1.6 HDi 109KM 80kW
Poza wypadkiem nie miałem usterek. Silnik jest bardzo dobry jakościowo, bezawaryjny. W przeciwieństwie do poprzednich pojazdów, tutaj nawet nie odzwya się komunikat filtra cząstek stałych - bardzo dobrze sam się oczyszcza.
~piogra
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
mam wersje 1,4hdi FAP, pierwsze egzemplarze 1,4hdi z FAPem obecnie montowana w 208. W serwisie wgrywali korektę oprogramowania - silnik czasami przerywał na mrozach jak był jeszcze nie rozgrzany. teraz jest ok
~gj1@op.pl
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Tuż po gwarancji przy przebiegu 58.000 km padł zawór zwrotny w układzie zasialnia paliwa. W serwisie dowiedziałem się ze to jedna z niewielu typowych awarii tego modelu. Mam nadzieję ze to pradwa :)
~zaborowska1c@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Skrzynia biegów istne dziadostwo. Chaczy i jest głośna. Chamowanie silnikiem powoduje straszne wycie jak w maluchu. Po 2 tys wymieniony tłumik z powodu przepalenia.
~MB
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Nie wystapiła żadna poważna usterka. W aucie w ramach akcji firmy wymieniono sprawny alternator na alternator lepszy, wydajniejszy, Co by się później nie popsuł...
~Zizik
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Na razie nie wystąpiły. Nie porównywać z 307. Jak wszedłem do salonu sprzedawca odradzał mi od samego początku tamten model. Nie ukrował, że peugeotowi za bardzo on nie wyszedł.
~Jeżolo
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Uszczelka pod głowicą. W aucie które nigdy nie było pałowane, zaniedbywane, czy drutowane. Trwałość tego silnika to całkowite nieporozumienie.