Lista ocen Peugeot 207 (291)

2,5
~zaborowska1c@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Nie kupiłbym żadnego francuza ponownie. Piszczące hamulce po 6 tys, wyjaca skrzynia biegów, głosny silnik paliwożerny, klimatyzacja śmierdzi po 6 miesiacach (zapach zgnilizny). Samochód miałem od nowości, sprzedałem go. Niestety jego dłuższe posiadanie to strata nerwów i jeszcze większej jego wartości. Tylko desperaci mogą go kupić. Wiem że ładnie wyglada ale wyglad to nie wszystko. Wiem że każdy myśli iz negatywne opinie pisze konkurencja...
~Tom
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
bardzo udany model peugeota, jest bardzo zadowolony. super wygląd, nie mogę się na niego napatrzeć :)
~P.G
Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
Dobry silnik, bardzo dobre zawieszenie.Materiały użyte do wykonania deski rewelacyjne.Fotele wygodne, dobra regulacja kierownicy i fotela pozwala dobrać odpowiednią pozycje.Naprawdę można komfortowo przejechać dłuższą trasę.Minusy skokowa regulacja fotela oraz drzwi strasznie się trzaskają przy zamykaniu.
~Router
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Mogę powiedzieć,że urzekł mnie wygląd tego samochodu, dość zadziorna sylwetka, ciekawe wnętrze, niezły silnik, solidne wykonanie.Jeżeli mam jakieś uwagi to tylko do drobiazgów, które w żaden sposób nie mają wpływu na komfort jazdy, niezawodność.
3,6
~ato89
Hatchback 5d 1.6 VTi 120KM 88kW
Zgrabne autko, typowo do miasta, jednak nie z tym silnikiem, za dużo pali. Bardziej sprawdzi się w stosunku 75% trasa i 25% miasto.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Auto ma 100tys. przebiegu, sam zrobiłem 70tys. Zero nieprzewidzianych awarii, tylko wymiana części eksploatacyjnych(olej, filtry, klocki). Za tą cenę auta, dostajemy dużo lepsze i młodsze auto niż z grup niemieckich.
3,6
~Maciej
Hatchback 3d 1.6 THP 150KM 110kW
Cichy, bardzo elastyczny, dynamiczny, jak na pojemność z turbo to ekonomiczny, gdyby nie to że Sypie się jak domki w Czeczenii, a autoryzowane serwisy rozkładają bezradnie ręce, chociaż chętnie wymieniają w nim rzeczy na nowe kompletnie nie mając pojęcia o co tym razem chodzi. (Silnik)
~gj1@op.pl
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Pomimo kilku nieco drażniących drobiazgów jak parujące szyby czy niezbyt wydajna klimatyzacja, samocgód ma sporo zalet. Ergonomia, ogrzewanie, hamulce, widoczność, a nade wszystko niski apetyt na paliwo. Jak by nie \"dusić\" tego małego turbo diesla, nie przekroczyłem 5,2l/100km
~Bartek
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Generalnie brak uwag co do silnika z dwoma zastrzezeniami: 1. Auto ma slaby start biorac pod uwage moc, natomiast elastycznosc na trasie jest wystarczajaca. SIlnik generalnie cichy 2. Niestety, aby osiagnac duza elastycznosc na trasie, trzeba redukowac biegi. Z drugiej strony jadac na "3" 90km/h sprobujcie wcisnac gaz - idzie do przodu jak rumak ;) (Silnik)

Usterki Peugeot 207

Peugeot 207 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Homer1980
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Przęcietnie - to za nawet za dobra ocena w stosunku do CENY!!!