Lista ocen Peugeot 301 Sedan Facelifting (6)

~PIOTR S.
Sedan Facelifting 1.6 BlueHDI 99KM 73kW
Jest bardzo dobrze . Przed odebraniem auta trochę się obawiałem jak to będzie z codziennym użytkowaniem , ale narazie nie mam najmniejszych zastrzeżeń . Auto moim zdanie super , jak na swoją klasę . W wersji Allure bardzo fajne . Najlepsze jest to , że przy podobnej konfiguracji , bez pakietu chrom i 4 punktowego nagłośnienia , skórzanej kierownicy ładniejszego wnętrza i lepszego wyciszenia wersja Active jest tylko 600 złotych tańsza . Dla...
~PIOTR S.
Sedan Facelifting 1.6 BlueHDI 99KM 73kW
Po ponad 3 latach użytkowania mogę z czystym sumieniem powiedzieć , że zakup był dobry . Auto nie ma żadnych usterek , wszystko chodzi jak należy . Trochę ubogie wyposażenie , nawet w wersji Allure , ale nie można więcej wymagać w tej cenie . Szkoda , że już nie ma w ofercie ( bo przecież sedany są niemodne ).
~Wiktor
Sedan Facelifting 1.2 Puretech 82KM 60kW
Auto tanie, proste i dające radość z jazdy. Jeżeli dla kogoś nie są potrzebne mega wypasy, to 301 jest najlepszym wyborem. Wygląda lepiej i drożej niż wiele aut w tej klasie
~ZiBi
Sedan Facelifting 1.6 VTi 115KM 85kW
Ogólnie sprawne, ładnie wyglądające, zwinne autko. Prosta konstrukcja. Godne polecenia.
~Michał
Sedan Facelifting 1.2 Puretech 82KM 60kW
Jest dobrze, choć mogłoby być lepiej ale wiadomo - auto budżetowe.
~Gość
Sedan Facelifting 1.6 VTi 115KM 85kW