Oceny Peugeot 301 Sedan 1.2 PureTech 72KM 53kW 2014-2015

Peugeot 301 Sedan 1.2 PureTech 72KM 53kW 2014-2015 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot 301 Sedan 1.2 PureTech 72KM 53kW 2014-2015

~S0aper
Sedan 1.2 PureTech 72KM 53kW
Auto kupiłem roczne od osoby prawnej - dilera marki Peugeot - z przebiegiem 21000. Przez ten czas (6 lat) w aucie nic się nie popsuło. Jedynie 2 denerwujące rzeczy: nieustannie świeci się check, serwis twierdzi, że to błąd katalizatora, bez znaczenia dla auta, druga rzecz to coś brzęczy w pewnym zakresie prędkości obrotowej silnika, jakieś wibracje w bagażniku, serwis twierdzi, że to efekt braku jakiegoś wygłuszenia w klapie od bagażnika....
~Dominik R.
Sedan 1.2 PureTech 72KM 53kW
Nad wyraz porządny samochód. Mam klika samochodów w firmie do dyspozycji, zaczynając od forda ka II, przez clio IV, rzeczonego Peugeota oraz Forda Kugę. Jeśli tylko mogę wybieram 301 najbardziej niezawodny, a po za tym mogę sobie zaoszczędzić na paliwie nie pozbywając się komfortu w czasie jazdy. Czasem przychodzi mi jechać aż pod portugalską granicę i to auto świetnie sobie radzi choć silniczek 1.2. Ogólnie POLECAM.
~Gery
Sedan 1.2 PureTech 72KM 53kW
SUPER. Takiego samochodu się nie spodziewałem. Kupiłem go jako poleasingowy od firmy w której pracuje. Od nowości użytkowany przeze mnie. Wcześniej jeździłem też Clio IV i VW polo. To auto zdecydowanie najlepsze i niezniszczalne przy jeździe jako przedstawiciel po Polsce dziennie często robiąc setki kilometrów. POLECAM.
~Mariusz
Sedan 1.2 PureTech 72KM 53kW
Dobre auto za uczciwe pieniądze. Komfortowe o stylowym wyglądzie i zarazem nowoczesne lecz skromne. Dobrze spasowane plastiki jak blachy i na zewnątrz. Solidny skromny i dający się serwisować nawet laikowi. Koszty serwisu bardzo niskie.
3,2
~mat
Sedan 1.2 PureTech 72KM 53kW
Auto miałem krótko jako zastępcze. Przejechaliśmy może z 2 tys. km. Żona zadowolona bo fura nowsza o 16 lat od jej lancii. Auto udaje większe i droższe niż jest. A jest blaszanką z silnikiem od komarka - żona myślała że to diesel. Tak chodzi na jałowych. Jak go pocisnąć wydaje odgłos jakby się miał rozpaść, właściwie tylko w zakresie średnich obrotów i przy stałej prędkości ma jakąś tam kulturę pracy. Dynamika jak w Polonezie 1.6. Spalanie za...
~Aldona
Sedan 1.2 PureTech 72KM 53kW
Rewelacyjne auto. Wsiadasz i jedziesz, a przy odrobinie wysiłku doczeka sędziwego wieku. Jak potrzeba samochodu niezawodnego i wygodnego, a przy tym taniego w utrzymaniu to POLECAM.
Dziennik kosztów dla Peugeot 301 Sedan 1.2 PureTech 72KM 53kW
~Rafał z Lubina
Sedan 1.2 PureTech 72KM 53kW
nie idealna ale spisuje się nadspodziewanie dobrze. (Skrzynia biegów)
~q1q
~Ania
~Adam
Sedan 1.2 PureTech 72KM 53kW
Super ekonomiczne autko - po co komu instalacja gazowa przy spalaniu w mieście na poziomie 5,5l/100km. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Peugeot 301 Sedan