Lista ocen Peugeot 305 II (28) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~elpawlo
Sedan 1.6 97KM 71kW
zimą ciepła czapka, kufajka i rękawice mile widziane. latem klima nie potrzebna - autka szły głównie na rynki arabskie i afrykańskie (wystarczy spojrzeć na napisy pod maską), gdzie jest raczej ciepło, więc przewietrzanie wzorcowe. regulacja nawiewu pneumatyczna, a gruszki niedostępne - jak coś się spierniczy to już raczej dożywotnio, chyba że ktoś ma dobrą wyobraźnię :)
~Guciu
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
Srodkowy nawiew wieje tylko zimnym powietrzem. Reszta bez zarzutu. Auto szybko sie rozgrzewa (jak na diesla) po kilku minutach i kilku kilometrach (2 moze) w aucie jest juz cieplo.
~Piotrass
Sedan 1.5 73KM 54kW
albo mam cos popsute,albo te typy tak maja - slaby nawiew powietrza na przednia szybe,srodkowe nawiewy nie dzilaja:( Ogrzewanie miarowe
~GrandeN grenden@poczta.fm
Sedan 1.3 60KM 44kW
Wentylacja jest dobra szyby odparowóją się szybko. O ogrzewaniu można powiedzieć tylko że wdłuszej tracie idzie zrobić sobie saune, a w krótkich się wygrzać.
~mcold@zp.pl
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
Mogłoby być lepiej. W moim modelu niestety przełacznik kierunków nawiewu umarł - jest zdaje się podciśnieniowy. Ciężko chodzi też pokrętło ciepło-zimno.
~saturnin_1984
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
stare rozwiązanie z dolnymi nadmuchami, lepsze by było gdyby wiało ciepłe powietrze z góry to chyba jedyny minus :D
~Łukasz - looqasch@o2.pl
Sedan 1.5 73KM 54kW
Dość nietypowy układ ogrzewania :/ U mnie zapchana jest nagrzewnica więc w zimie nie jest najlepiej...
~Igor
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
nie jest to auto gorace ale nie jest nigdy zimno ma specyficzne rozwiązanie do przyjecia
~conrades
Sedan 1.9 98KM 72kW
cos pomieszałem z tymi przewodami od nagrzewnicy i chyba nie mam termostatu ale działa:)
~rafffalll3@wp.pl
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
nie wiem, czy to tak tylko u mnie, ale nie wieje mi z nawiewow gornych, choc podobno ten typ tak ma ...