Oceny Peugeot 305 II Sedan

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Peugeot 305 II Sedan

~elpawlo
Sedan 1.6 97KM 71kW
gdybym miał szansę kupić drugie autko w takim samym stanie jak moje, nie zastanawiałbym się ani chwili. bezawaryjność i niezawodność jest ponadprzeciętna (pomijam wycieki oleju, dobrze znane wszystkim posiadaczom starych francuzów). auto było trzykrotnie przegrzane, zalane w powodzi, dwa razy musiałem przejechać przez jakąś rzeczkę i raz autko samo wjechało do jeziora, bo było na luzie i bez zaciągnietego ręcznego... po tym wszystkim jeździło...
3,6
~Piotrass
Sedan 1.5 73KM 54kW
W sumie niezly,przestronny calkiem dynamiczny samochodzik z duzym bagaznikiem,malo awaryjny,wygodny,jezdze juz nim ponad 2 lata,zrobilem 54tys.km i zwiedzilem nim cala polske:) Aha zapomnialbym dodac-bardzo mocna konstrukcja na ramie,gruba blacha,moje auto jest z 83r i nie ma zadnych dziur w podlodze!! Jakby ktos chcial auto jest do sprzedania(chce sobie kupic sportowe teraz:)
~mcold@zp.pl
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
Jeżdże nim już 8 lat i naprawdę nie mogę narzekać. Zwrotny, a jednocześnie dość mocno "opancerzony". Miałem kilka stłuczek - w zasadzie bez efektów na moim autku - czego nie można było powiedzieć o innych uczestnikach. Solidna robota, dziś już tak się nie robi samochodów. Żeby jeszcze części były tańsze i lepiej dostępne.
3,8
~igorborys@interia.pl
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
kupiłm ten samochód gdyż zawsze mi sie podobał jest bardzo wysoko oceniany przez uzytkowników moj samochód ma w tej chwili 18 lat i sprawdzałem całego ma sladowe ilosci rdzy nawet sciagałm błotniki.ten samochód jest przykładem wyższosci techniki fancuzkiej nad niemiecka .Niestety szukałem auta niemieckiego wtej cenie to sa same złomy samochody na czesci.polecam niezamożnym diesla troche pracy i dużzo radości.Na co dzień jeżdzę P 405 od 3...
~Zoob
Sedan 1.9 102KM 75kW
Wspaniały samochód. zwłaszcza posiadany przeze mnie model - 305 GTX. nie zamieniłbym go na inny.
~Guciu
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
TO dobry woz za niedrogie pieniadze. Sympatyczny i ekonomiczny. Idzie go polubic
~saturnin_1984
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
bardzo komfortowe auto, łatwe w obsłudze dla nowicjusza, tanie w eksploatacji
3,7
~Łukasz - looqasch@o2.pl
Sedan 1.5 73KM 54kW
Bardzo udany model szczególnie ten nowszy. Jeżdzę nim 4 rok i mam nadzieję będę jeździć dalej :) Jest w calości na nowo polakierowany i wyróżnia się w tłumie :D Niedlugo zmieniam silnik na 1.6
~Krystek Krystianwierzchowski@interia.pl
Sedan 1.3 60KM 44kW
szukam tylko mocniejszego silniczka bo 1,3 za mały jak na mój apetyt ale ogólnie super polecam
~SWISTAK marcin-1990@tlen.pl
Sedan 1.9 102KM 75kW
Ta wersja jest rzadka ale rewelacyjna , piękne wykonanie , elektryczne szyby , lusterka nawet szyberdach , silnik duży mocny , elastyczny i dość oszczędny .
Peugeot 305 II Sedan