Ocena kierowcy - Peugeot 306 I Sedan

gedeON, 13 lat temu
Rok produkcji 1994
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Peugeot 306 I Sedan 1.9 90KM 66kW 1993-1997 - Oceń swoje auto
Silnik : 1, 9 diesel super jednostka nie do zdarcia ! zreszta karoseria na pól syntetyczna :) też
tak jak wyżej ... ogólnie jestem zadowolony i dlatego mam go od 10 lat skoro samochód się nie psuje to po co sprzedawać ! maska dach tył jest plastikowy blachy ocynk spód jak nowy silnik mimo 22o tys pali na zawołanie a ze jestem pazerny i się bardzo przyzwyczajam do rzeczy więc jestem ciągle jego właścicielem ! Zresztą ile dziś za 16 lata bym dostał ? 3 tys ? więc jest robi u mnie za drugi samochód ( przepraszam za pierwszy) :)
trudno mi się określić jak go nabyłem to była alternatywa albo 306 z 1994 albo uborzuchny golf z szybami na korbę z 1990 r albo rdzewiejący OPEL lub FORD z 1991
nigdy nie miałem problemu żeby mi coś tam dzwoniło ,trzeszczało się urwało albo nie zapaliło ! wszystko proste w działaniu i trwałe jak nie Francuz
Jeśli dba się o wszystko na czas nie powinno być problemu ! Może miałem szczęście ale nic i nigdy mnie strasznego nie spotkało ! zresztą sam samochód jak i silnik jest prosty jak budowa cepa !

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 90KM 66kW [l/100km]

5,2