Lista ocen Peugeot 306 II Hatchback 1.4 75KM 55kW 1997-2002 (64) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lifestyle
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Kupiłem auto z migającą kontrolką AIR BAGu, miga w sposób który nie jest opisany w instrukcji tzn cały czas miga, ale wystarczy wsadzić rękę pod fotel kierowcy dotknąć parę kabli i już przestaje migać, po jakimś czasie znowu trzeba powtórzyć czynność :) Coś poprostu niestyka, ale nie mam czasu się tym bawić, ale urlop się zlbiża to sprawdzę gdzie nie ma styku. Raz mi się zdarzyło że w lewych drzwiach nie chciała się szyba opuszczać ani...
~mariusz
Hatchback 1.4 75KM 55kW
praktycznie regularnie co miesiąc jest coś do naprawy,częsta wymiana końcówek drążka kierowniczego, wahacza i stabilizatora,zwarcia w instalacji elektrycznej,cewka zapłonowa,cylinderki hamulca tylnego,pompka od spryszkiwaczy szyby,wszystkie przewody chłodzenia,ostatnio alternator zaczyna odmawiać posłuszeństwa,ciekną simeringi w dole silnika od strony paska rozrządu
~Piotrek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
No tu czasem wyskakują pierdy. Oprócz wspomnianych wycieraczek, urwała mi sie linka maski a dokładnie zabezpieczenie linki przy uchwycie wewnątrz kabiny. Kiedyś miałem problem z prowadnica elektrycznej szyby (taki mały plastik na słupku drzwi) ale od jakiś 50000 km problemu nie ma. Fotel kierowcy zastygł w jednym położeniu i ani drgnie.
~renatacieslak@interia.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Źle nie jest. Auto mam z 3 ręki (nie mam pewności co do uczciwego wskazania przebiegu). Wycieki oleju z pod głowicy - małe ale podobno to normalne. Zrobiłem już wydech (środek + tył), klocki + tarcze hamulcowe (przód). Teraz muszę zrobić płyn chłodzący i paski "klinowe". Rozrząd wygląda OK.
~avalon mail gj1@op.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Przycierająca sie i skorodowana wycieraczka tylnej szyby ale to chyba wina ogromych ilości soli sypanych na nasze drogi.Przecierająca sie wiązka elekt. lewych drzwi. szwankuje wtedy zamek centralny, nie jeździ szyba i nie gra głosnik
~rtaza70#poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Często słysze niezbyt pochlebne opinie o fracuzach ale ja nie miałem rzadnych problemów, jeżdze robie przeglądy, nawet zawieszenie sie trzyma, na przeglądzie technicznym po 95 tys. przebiegu nie znaleziono rzadnych mankamentów
~Adam
Hatchback 1.4 75KM 55kW
zdażają sie małe pierdołi, ale są naprawdęśmieszne i nie wymagają dużego wkładu. Auto sprawuje się naprawdę doskonale, ma ponad 245 000 km, a naprawde niewiele przy nim robię
~mateusz_81@vp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
jestem właścicielem tego auta od 3 lat i naprawdę jeszcze mnie nigdy nie zawiodło. nie miałem z nim żadnych problemów na trasie a jeżdże dużo(w granicach 15tyś/rok)
~306 FAN
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Wyleciały mi przyciski od zamykania drzwi, ale naprawa nie trwała długo. Zaczyna siadać podświetlenie deski. Fotel jest połamany od 3 lat, już się do niego przyzwyczaiłem.
~czechu.w@vp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
mam 306-stkę już piąty rok i wymieniłem tylko łączniki stabilizatorów, amortyzatory przednie a takie części jak klocki czy tłumiki to wiadomo, że trzeba wymieniać w każdym samochodzie
Peugeot 306 II Hatchback