Lista ocen Peugeot 306 II Hatchback 1.4 75KM 55kW 1997-2002 (51) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 120 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~knozynski@agb.com.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Za średnie pieniądze średniej klasy auto, standardowe wyposażenie nie zachwyca (taki megane ma 4 poduszki i abs, ale do urody 306 sporo mu brakuje). Na pewno wyróżnia się wśród innych kompaktów. Jeśli kupować, to warto "polować" na liczne wersje limitowane (husky, saint-tropez itp), za niewielką dopłatą zyskamy sporo dodatków. Polecam silnik HDI.
~avalon mail gj1@op.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Kupiłem nowy samochód model ´99 z produkcji ´98. za 35tysięcy zł.Przejechałem ponad 230tysięcy bez powaznych awarii. Duzo nie dołozyłem więc warto było. Dziwie sie tym co twierdza ze "francuzy" to słabe samochody. Najwidoczniej albo nie dbaja o auto albo poprostu nie potrafia jeździć. Cudów nie ma !
~mateusz_81@vp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
wtedy gdy ja kupowałem ten samochód wart był 14tyś zł. teraz jest wart jakieś 8,5tyś. stracił na wartości bardzo dużo ale nie żałuję. w tym momencie zastanawiam sie nad zamianą Peugeota 306 na Peugeota...306! nieco młodszego. ja sięzakochałem w tym autku od pierwszego wejrzenia. polecam!!
~BRX
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Ja pół roku temu dalem za wszystko 9600. Można znaleść taniej. Warto. Jeżeli ktoś jednak szuka większego samochodu to w podobnej cenie są Xantie, a jak dobrze poszukać to można trafić 1,9D, który pali tyle samo a może nawet i mniej.
~piotr
Hatchback 1.4 75KM 55kW
sprowadziłem ten samochód z Niemiec kilka lat temu , z zamiarem sprzedaży ale mi sie spodobał i jeżdżę nim do dzis /to już ponad 100 tys km / . był tani w zakupie i jest tani w eksploatacji
~Adam
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jak na to auto ceny są naprawdę minimalne, w stosunku do VW nie ma o czym mówić , naprawdę się opłaca kupić 306 zadbana pięknie to oddaję w codziennej jeździe.
~Lifestyle
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Przed zakupem kierowałem się wyglądem żeby mi nie było wstyd do auta wsiąść i na dzień dzisiejszy nie żałuje. Samochód był wart swojej ceny.
~michab1
Hatchback 1.4 75KM 55kW
przez to że model juz nie produkowany, można go kupic za śmieszne pieniądze- ale znaleźć auto w super stanie to sztuka
~Genezyp
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Auto można kupić za niewielkie pieniądze. Może dlatego, że ludzie nie ufają francuzom... Ja jednak jak najbardziej polecam ten model.
Dziennik kosztów dla Peugeot 306 II Hatchback 1.4 75KM 55kW
6,9
~Szymon
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Polecam,ale w dobrej wypasionej wersji, podstawowe mi sie nie podobaja, nie mają nic i mają same plastiki czego nie powiem o swojej...
Peugeot 306 II Hatchback