Oceny Peugeot 306 II Kombi 1.9 TD 90KM 66kW 1997-1999

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Peugeot 306 II Kombi 1.9 TD 90KM 66kW 1997-1999

~Zadowolony z żabki 306
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Fajne, przyjemne i przestronne auto za rozsądne pieniądze. Świetne zabezpieczenie antykorozyjne, mój rocznik 98 jeszcze nie widział konserwacji. Minusem są miękkie blachy karoserii, wgniecenie można zrobić palcem. Ale auto ma twardy przód, wiem bo wycedziłem w słupa:) Pas przedni i chłodnica były całe i nawet nie naruszone, popękała obudowa filtra powietrza umieszczona za chłodnicą u dołu. Czasami świruje centralny i szyby elektryczne ale to...
~Użytkownik po przejściach
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Mam serdecznie dosyc francuskich samochodów. Nie ja jeden to już mówię. Wmojej rodzinie znam kilka przypadków, którzy mówią - nigdy więcej! Na dodatek znaleźc mechanika który za uczciwe pieniądze zajmie się naprawą tego modelu to prawdopobobieństwo 1:100. Zacytuję jednego mechaniora, pono dobrego, który tak odpowiedział na naprawę klimy pod kątem elektroniki w moim 306: ,,Aha 306! W takim wypadku to ja pier....... nawet do niego nie zaglądam!"...
~ptsnela_michal@op.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Myśle, że jak dla 3 osobowej rodzinki auto w sam raz. Oszczędne, bez awaryjne, no i blacha ocynkowana. Żadnej rdzy ! ! ! Nie to co w oplach czy vw ! Denrewuje mnie tylko, że przy otwartym oknie w czasie deszczu woda ścieka po dachu i wpada do środka...Brak rynieniek na dachu ! ! ! W mojej byłej cordobie 96" takie coś nie miało miejsca...No i trochę za miękkie fotele oraz brak klimy.
~jama1954@buziaczek.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
jeśli chodzi o klasę to myślę że auto się sprawdza dość mocne bez awaryjne jedyny mankament to sygnalizacja awarii poduszki powietrznej kierowcy podejrzewam że jest to wynikiem żle rozwiązania poprowadzenia wiązki przewodów pod fotelem ostatnie naprawy tego uszkodzenia na koszt serwisanta , ten problem powinien być rozwiązany przez firmę peugot, poza tym do auta nie mozna mieć zastrzeżeń,niezawodne, koszty utrzymania przeciętne, ogólnie jestem...
~lukannus
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
kombi, 1,9 TDi, 99r dobrą ocenę ratuje wypasiona wersja, 4 - poduszki, wspomaganie, abs, podgrzewane siedzenia, sterowanie radiem z kierownicy, radio fabryczne Clarion - w POlsce ta wersja nie była dostępna a szkoda silnik super reszta nie nadąża
~leszek
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Samochód tani w eksploatacji, nie sprawia większych problemów. Polecam. Jedynie doskwiera problem z elektryką oraz przeciętnym zawieszeniem.
3,8
~klaus
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
auto na krotkie trasy na zakupy dobre na dlugie nie poleca powiem w prost meczace
~SzySzon
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Za te pieniadze jak najbardziej polecam, auto wygodne, tanie w utrzymaniu, dobre osiagi, ocynkowana karoseria.
~Kubraczek
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Mam to autko juz prawie 8 lat i jestem z niego zadowolony mało pali, jest wygodne, tylko części sa do niego dośc drogie ale tak to polecam bo spox autko !!!
~KONO kono306@wp.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
jesteśmy bardzo zadowoleni ,dobrze się jeżdzi z przyczepą ,ciągnąłem 6 metrowy kemping + 5 osób w autku
Peugeot 306 II Kombi