Lista ocen Peugeot 306 II (160) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 306 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~la peżo trua są sis ;)
Hatchback 1.8 101KM 74kW
Cena umiarkowana, jakość przeciętna dla tej klasy aut z tamtych lat. Golf IV i Astra II z 99r. są jakościowo lepsze, ale też odpowiednio droższe.
~Lifestyle
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Przed zakupem kierowałem się wyglądem żeby mi nie było wstyd do auta wsiąść i na dzień dzisiejszy nie żałuje. Samochód był wart swojej ceny.
~rafaello
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Za takie pieniądze moim zdaniem warto bo jakośc tego samochodu oceniam dobrze, Jest nieazawodny (jak na razie) oszczędny, dobra blacha - Szczerze polecam.
~306-mania
Hatchback 2.0 XSi 121KM 89kW
ten samochód posiadam już prawie i nie ważne jaka była pogoda to zawsze odpalił nawet przy -20 stopni Celsjusza i od roku wogóle się nie zepsuł!!!
~Jacek
Sedan 1.9 D 69KM 51kW
za te pieniądze nie kupi się nic lepszego no chyba starego golfa bądz passata ale który ma już 20 lat i czasy świetności za sobą
~Si_Ju
Hatchback 1.8 16V 110KM 81kW
Na tle konkurencji z za zachodniej granicy czy Japonii dostajemy fajny świeży samochodzik za dobre pieniążki.
~michab1
Hatchback 1.4 75KM 55kW
przez to że model juz nie produkowany, można go kupic za śmieszne pieniądze- ale znaleźć auto w super stanie to sztuka
~Genezyp
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Auto można kupić za niewielkie pieniądze. Może dlatego, że ludzie nie ufają francuzom... Ja jednak jak najbardziej polecam ten model.
~piotrvz800@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Za niską cenę otrzymujemy samochód dobrej jakości, porównywalny a w niektórych przypadkach lepszy od wszelkiej konkurencji.
~Szymon
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Polecam,ale w dobrej wypasionej wersji, podstawowe mi sie nie podobaja, nie mają nic i mają same plastiki czego nie powiem o swojej...