Ocena kierowcy - Peugeot 307 I Hatchback

marledwa@poczta.onet.pl, 20 lat temu
Silnik 1.4 8V 75KM 55kW
Rok produkcji 2002
Peugeot 307 I Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Salon autoryzowany od pierwszych dni usilowal wciskac mi kity odpowiadajac na moje pytania i watpliwosci.Radioodtwarzacz CD nie ma funkcji "fader" bo dobrej klasy sprzet tak ma?! Gdy zarzadalem pisemnego oswiadczenia producenta "DENON" i po wielokrotnych zglaszaniach tego (nigdy nie wiedzieli kto poprzednio zajmowal sie sprawa) funkcja zaczela byc aktywna i nikt nawet nie przeprosil za robienie z czlowieka durnia.Problemy dopiero sie zaczna bo gwarancja wlasnie uplywa i nie jest to pierwsze francuskie auto,ktorego jestem uzytkownikiem.Generlnie bardziej zawiodlem sie na uslugach serwisowych niz na aucie bo czegoz mozna oczekiwac po francuzie?-piekny i wypasiony ale daleko mu do Toyoty, za ktora juz zaczynam tesknic.
Kierownica popada w drgania przy okolo 130km/h
Przy wylaczonym auto AC do wnetrza doprowadzne jest z nieznanych mi powodow powietrze o temperaturze wyzszej niz otoczenia - robi sie ukrop.
Glownie jazda miejska i do sugnalizacji niskiego poziomu paliwa przejezdzam jakies 570 km
Kupilem auto za 63 000 a po roku dla ubezpieczyciela jest warte 44 600 PLN!?
W pierwszym miesiacu uzytkowania padl zamek drzwi tylnych - wcale nie drobiazg bo serwis kazal mi czekac tydzien i parkowalem auto pod domem z otwartymi drzwiami.
Po 15tys km padla pompa paliwowa.Okazalo sie tez przy okazji, ze brak wkrecanego ucha do holowania auta( przepadlo w punkcie serwisowym).Kolejna niespodzianka to wyposazenie auta w niewlasciwy klucz do odkrecania kol (moja zona odkryla ten fakt gdy musiala wymienic kolo a assistance sluchalo z niedowierzaniem i kazalo sie wypchac!
Peugeot 307 I Hatchback