Oceny Peugeot 307 I Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW 2001-2005

Peugeot 307 I Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW 2001-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot 307 I Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW 2001-2005

~robertss
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Jest to mój pierwszy francuski samochód ,mam go od nowości ,w sumie spory przebieg już jak do tej pory brak jakiej kolwiek usterki ,oczywiście servisowany zawsze na czas,polecam jak najbardziej ! nie jest to ferrari ale ekonomiczność i brak usterek to zaleta tego auta
~ryszard.frydrychowski@neostrada.pl
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Generalnie oceniam auto dobrze. Teraz gdy oddałem auto służbowe, moim prywatnym 307 przejeżdżam 1000 km/m-c. Nie sprzedam szybko tego auta z dwóch powodów: -za bardzo spadła cena używanych, -jestem jedynym użytkownikiem mojego auta i wiem, że nim dojadę do celu. Jest to moje 10. auto. Dbam o auto tak jak o każdego członka Rodziny.
~Jacum
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
BRYŁA SAMOCHODU JEST PRZEŚLICZNA.SAMOCHÓD BARDZO DOBRZE SIE PROWADZI, TRZYMA SIE DROGI JAK NIE JEDEN SPORTOWY SAMOCHÓD,SILNIK PRZYNAJMNIEJ 100 KONNY RESZTA ZA SLABA. WNETRZE WYKONANE DOŚC PRECYZYJNIE, ŚREDNIA OCENA 4.
~Zibi
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Jest to bardzo udany samochód kompaktowy.Jest bardzo ładny,obszerny w środku ( jakby był klasę wyżej ),cichy,komfortowy i bezawaryjny.Jedyna rzecz ,którą bym poprawił to zbyt głośne zawieszenie kiedy jedzie się po naszych dziurach i jak dla mnie jest trochę za twardy,ale dzięki temu super się prowadzi ,coś za coś.
~waterexit
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Ogólnie nie jest tragicznie bardzo dobrze sie prowadzi dobrze spasowane elementy we wnętrzu nic specjalnie nie trzeszczy, wygodne fotele w miare ekonomiczny i niezawodny silnik i zawieszenie ale jak zawsze elektronika i elektryka jest niedopracowana w autach z Francji, no i ceny orginalnych części w serwisie (np. wycieraczki przednie 270zł, szyba przednia 2000zł)
~Peugocik
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Bardzo fajny samochod. Ja nie mialem takich problemow jak inni tak wiec polecam, szczegolnie dla rodzinki z dzieciakami. Miejsca wystarczajaco dla wszystkich. Z jazdy tez mozna czerpac przyjemnosc, cicho, milo i przyjemnie.
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 I Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
10,9
8,3
~Roberth
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Mimo tych wszystkich bolączek lubię swoje autko, dobrze się w nim czuję i myślę że jeszcze raz kupiłbym 307. Nie ma samochodu bez wad, a te które opisałem powyżej jakos zniosłem bez bólu. Oby nie było nowych. A poza tym to przecież piękny samochód.
~Remigiusz
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Auto przestronne, bardzo wygodne, świetne fotele, za słaby silnik w stosunku do masy auta. Sporo drobnych usterek, mimo tego świeży wygląd nawet jak na dzisiejsze czasy.
4,1
~kuker195
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Jak na kompakta z tamtych lat jest nieźle, na dzisiejsze czasy doskonałe auto do miasta.
~hack116@wp.pl
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Dobry, niedrogi w eksploatacji samochód. Do gustu przypadnie napewno paniom z powody dużej ilości schowków i komfortu podrózowania. Bryła nadwoziowa takze sprawia pozytywne wrażenie. Gorąco polecam;)
Peugeot 307 I Hatchback