Ocena kierowcy - Peugeot 307 I Hatchback

Virus, 2 lata temu
Silnik 1.6 16V 109KM 80kW
Rok produkcji 2001
Peugeot 307 I Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Karoseria : W moim przypadku jak na 20 latka naprawde jestem zaskoczony oglądałem go nie raz karoseria,progi,kielichy wszystko na plus
Układ elektryczny
Czytam komentarze przeglądam widze zdania dość podzielone .Powiem tak ja szczerze jestem zadowolony brak usterek oleje wymieniane na bierząco silnik nie katowany dłużej pojeżdzi a wyciaganie po 160 km/h skraca żywotność dwukrotnie .Kilka dni temu zaczeło piszczec sprzegło wymieniłem przy 200000 ale sprzęgło fabryczne jeszcze było zapewne dłuzej by śmigało ale jakimś cudem blaszka od tego słoneczka na zacisku się urwała .Co do aktualnej zimy nie mam zastrzeżeń zauważyłem jedna usterke elektryczną po otwarciu drzwi jak i zamknieciu otwiera się bagażnik domkniecie powoduje jak by zamek nie zaskakiwał docisnięcie klapy pomaga w lecie nie miałem problemu :) Co do spalania zalezy od jazdy nie ma co ukrywać od obciązenia a więc się nie wypowiadam ale trzeba liczyć 9L /100 oczywiście do 100km/h
Jestem drugim właścicielem przy zakupie 160 000 a przy 200 tyś sprzęgło do wymiany
Ogromna szyba widocznośc ok wq mnie czasami przeszkadzają słupki :) wysoko siedzisz przyjemnie
Ogrzewanie ,Clima bez zastrzeżeń szybko się nagrzewa clima rónież
z tyłu nie siedziałem a więc opini nie wystawie ale przód zadowolony jestem mając 205 cm wzrostu nic nie przeszkadza
Stosunek do ceny wq mnie bardzo dobry nie jedna marka powinna brać przykład
U mnie bezawaryjny a drobiazki typu klamka czy żąrówka to w kazdej marce się zdarza nie ma co ukrywać
z tego co wiem od poprzedniego właściciela i to co uzytkuje ja poważniejsza usterka tak jak wspominałem sprzęgło powyzej i łożysko tylne to tyle u mnie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V 109KM 80kW [l/100km]

7,7