Ocena kierowcy - Peugeot 307 I Hatchback

zen, 19 lat temu
Silnik 1.6 16V 109KM 80kW
Rok produkcji 2001
Peugeot 307 I Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
ponieważ jestem wierny Peugotom :) ale to juz chyba za długo
mam ciezką noge ale swietnie sie wkreca na wyższe obroty
naprawa skrzyni biegów 3tys pln(jakieś drążki poszły ) w serwisie chcieli wymieniać cała ponad 2 razy tyle:((
stuki , w nowy jak i teraz , pwenie drążki nadają sie juz do wymiany
do przodu ok , do tyłu też nie jest żle ,gorzej na boki , zwłasza przy skrecaniu można rozjechać przechodnia na pasach:( słupki skutecznie zasłaniają pole widzenia te z przodu jak i te z tyłu
jak dla mnie to za głośno chodzi , a nie daj boże wysiądzie ci klima to szyby szybciutko ci zaparują jesienia:))) i nadmuch chuczy na 3 aż miło słuchać
z przodu rewelacyjnie , z tyłu też nawet wysokim powinno być wygodnie ja mam 180cm i z tyłu nie wale głowa o dach
powyzej 110km/h nie istenieje cos takiego jak wyciszenie, słychac szum opon nawet przy wolniejszej jeździe mnie denerwują te zawirowania przy szybach z przodu czasami czuje sie jakbym nie zamknął drzwi
moje zużycie : na trasie w polsce - 10l na 100km na autostradach - 12l na 100km po mieście teraz zima to -10-12l na 100km
za 60tys mogli bys sie postarać moze w Uni to tanio ale w polsce jest to chyba 2 letnia średnia krajowa :(
żarówki ciągle sie palą , po myjni nie moge zamknąć drzwi centralnym zamkiem, wymiana przekaźnika przy kierownicy , ponoć znana wada w ASO,po skręcaniu np. w prawo włacza mi sie juz na prostej kierunkowskaz w lewo przy odbijaniu kierownicy
tak jak mówiłem szkrzynia biegów 3tys przekaźnik przy kierownicy 1,4tys uszczelka pod głowicą 2tys

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V 109KM 80kW [l/100km]

9,8