Oceny Peugeot 307 I Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW 2001-2005

Najnowsze oceny Peugeot 307 I Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW 2001-2005

3,5
~wiktor_wpr
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Ogólnie auto ma bardzo dużo plusów. Świetne prowadzenie, bogate wyposażenie, ESP, komfort, wyciszenie, wygląd itd. Niestety jest kapryśne. Tzn całymi tygodniami wszystko działa ok tylko po to, żeby raz na jakiś czas strzelic focha i świrować. A to po odpaleniu chodzi na 3 cylindry (lub tylko takie wrażenie) a to gdzieś sobie gaśnie po wciśnięciu sprzęgła. To jeszcze można zrzucić na problemy z gazem. Ale wachlarz możliwych kaprysów jest...
4,1
~Maciej197272
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Ogólnie oceniam mojego peugeota pozytywnie.Wiadomo,że nie jest idealny jak większość aut ale pewne błędy można mu wybaczyć.Przede wszystkim szkoda,że nie ma troszkę miększego zawieszenia ale za to świetnie trzyma się na zakrętach i świetnie wyczuć można drogę.Jednak na poprzecznych nierównościach podskakuje i raczej lepiej zapomnieć o szybkich przejazdach bo można wypluć plomby:)za to silnik ma wystarczającą moc i jest elastyczny-przyśpiesza...
~jan
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Przejechane 360tkm z czego 240tkm na lpg i dalej śmiga. Fakt drobne usterki z elektryką to czasami męczarnia ale da się jechać, z poważniejszych usterek wymienione sprzęgło, irytujące są łączniki stabilizatora co chwilę się psują. Ale auto bardzo wygodne, komfortowe i całkiem zwinne.
~Irek
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Przesiadłem sie z Audi a6c6, nie można poronywac tych dwóch samochodów bo to inne klasy i inna cena. Peugeot mnie strasznie zaskoczyl i mimo wariacji w zime uwielbiam ten samochod ! stosunek ceny do jakości - REWELACJA. Mialem gaz wiec spalanie mnie srednio interesowało ale bylo w okolicach 11-12 gazu , automat + 140 km sprzyjało szybkiej jezdzie po meiscie :)
~Lukasz
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Moim zdaniem naprawdę dobry samochód przynajmniej w wersji, która posiadam:) Pewnie można narzekać na spalanie ale dla mnie to jedyny minus. Reszta super zwłaszcza jak się ma skórę i 17\" aluski, wygląda i prowadzi się bardzo dobrze:)
~bastek
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Jestem 2 włascicielem Peugota 307 HDI combi jak narazie nie moge narzekac na awaryjnosć autka .Mam powazne zastrzezenia co do spalania w trasie trudno zmiescic sie 7,5/100km .Pozatym polecam wszystkim ten Model za konfort jazdY aurodynamike.
~Gahan
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Piękny samochód w full opcji sprawia ze mnóstwo ludzi się ogląda. Generalnie idealny dla dwóch osób, pozwala bezpiecznie podróżować. Jeśli chcesz jeździć szybciej kup subaru, jeśli bardziej komfortowo citroena, jeśli zaś masz ochotę na wszystko po trochu to polecam. Jedyny minus plastiki i spalanie reszta na medal.
4,1
~bogusb@aruba.pl
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
generalnie uwielbiam nim jezdzic. Odpowiada mi wysoka pozycja za kierownica, moc, ktora latwo z niego wydusic i ta jaki jest posluszny ale to moze dlatego, ze nie poznalem "smaku" innych marek. Wczesniejsze doswiadczenie nie moga byc brane pod uwage bo klasa aut byla nie ta. Co prawda wszystkie z wyjatkiem pierwszego Wartburga mialem od nowosci ale to byly 2 PF126, Skoda 125L i Uno
2,8
~mszopa@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
To był mój dziewiąty Peugeot (miałem 404, 504, 604, 309, 306, 206, niektóre po kilka modeli) i już ostatni, zrobiony na specjalne zamówienie, kupiony w salonie, a dalej nieustający koszmar ciągłego psucia, wszytskiego co tylko się dało, część wymieniono na gwarancji, niestety jej czas minął. Serwis Peugeota w okolicach Warszawy grzecznie mówiąc nie jest najlepszy, poza MPT. Teraz od 3 miesięcy samochód czeka na jelenia w komisie, może sie kto...
~Wojtek
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
To mój drugi Peugeot z tym silnikiem 2,0 benzyna, przy czym ten jest lżejszy, więc przyspieszenie jest więcej niż zadowalające, rzadko kiedy ktoś jest szybszy.
Peugeot 307 I Hatchback