Ocena kierowcy - Peugeot 307 I Kombi

Krzysiek, 12 lat temu
Silnik 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Rok produkcji 2003
Peugeot 307 I Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW 2002-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : wysoki moment przydatny przy wyprzedzaniu
to naprawde udany samochod dla calej rodziny, komfortowy i wygodny a przy tym potrafi byc ekonomiczny, a jak i potrzeba to mocny, sporo uzytecznych bajerow jak automatyczne swiatla , wycieraczki, sciemniajace sie lusterko, czy progrma \"automatyczna widocznosc\", ktore sie naprawde przydaja na codzien
Powiem krotko rewelacja, jestem pozytywnie zaskoczony wysoka kultura pracy, wyciszeniem komory silnika a przy tym dla oszczednych potrafi byc bardzo ekonomiczny, a dla tych ktorzy lubia troche poszalec to ma wysoki moment bo az 250 Nm, co przy wyprzedzaniu ma znaczenie
zadnych uwag
w zasadzie ciezko sie do czegos przyczepic, bo mam juz prawie 200 000 km przejechane na oryginalnych od nowosci elementach zawieszenia, wiec cos tam zaczyna stukac, ale przy tym przebiegu to ma prawo. Diagnosta na przegladzie twierdzi ze jeszcze nie trzeba nic robic, ale ja tam drobne stuki juz slysze.
do przodu do tylu bez zadnych uwag
nic dodac nic ujac
i tu nalezy sie pochwala, climatonic dziala bez zarzutu, dodatkowe grzalka elektrycna (program automatychna widocznosc) na pore jesienno zimowa, i co ciekawe nigdy w tym samochodzie nie zaparowaly mi szyby, tu taki efekt nie wystepuje
ja mam wersje SW Premium, czyli przestawne fotele w drugim i trzecim rzedzie, jak dla mnie bomba juz kilka razy sie przydalo, fotele przy tym sa dosc szerokie i wygodne. Kolejna ciekawostka fotele w 308 SW sa o kilka centymetrow wezsze, chyba ja zmniejszyli.
jak juz wczesnie wspominalem cichutko w srodku
jak dla mnie super, naprawde mozna ekonomicznie jezdzic tym somochodem, lato srednia w cyklu mieszanym 6,3 , zima to wiadomo ciagle niedogrzany glownie w miescie to wyjdzie nawet 8,5
ludzie czesto boja sie francuzow i niepotrzebnie, ale dzieki temu mozna kupic samochod w dobrej cenie
bylo kikla drobnych usterek, jak przelaczniki swiatel i wycieraczek ale ogolnie ok
jedna wieksza to wymiana dwumasy na sztywne kolo, ale o tym wiedzialem wczesniej wiec nie bylem zaskoczony, od tej pory zadnych usterek wiecej

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW [l/100km]

5,9