Oceny Peugeot 307 I Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW 2002-2005

Peugeot 307 I Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW 2002-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot 307 I Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW 2002-2005

~ak4777777 PKP
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Autko warte uwagi :) Ja je szczerze polecam tylko trzeba się rozglądać za dobrym egzemplarzem dobrze utrzymanym i w dobrym stanie techniczny :) Ostatnio byłem w ASO na pełnej kontroli silnika to goście mi powiedzieli że jest to jeden z niewielu aut które widzieli że po 160tys km silnik jest w stanie nowości :) Ala ja wychodzę z założenia że jak się dba tak się ma :) Dlatego najgorsze jest jak ktoś kupuje okazje w rozsypce i potem narzeka że...
3,2
~Marcin L.
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Wersja SW. Nadwozie fajnie, pakowne, ustawne, 3 oddzielne fotele z tyłu pozwalały na dostosowanie auta do aktualnych potrzeb, (2 dodatkowe miejsca w bagażniku tylko awaryjnie) dobrze zabezpieczone przed korozją. Silnik nie nadający się do jazdy po mieście, a na trasy trochę za słaby. Zawieszenie poprawne bez poważniejszych wad. Irytująca elektronika, bardzo słaba wentylacja wnętrza, w zimie zamarzająca linka od hamulca ręcznego.
3,4
~Piotr K
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Auto przyjemne do jazdy, wygodne fotele, mało pali i na tym się kończą jego zalety, Co się miało popsuc to się popsuło. Chłodnica, koło zamachowe, sprzęgło, przewody od turbiny, intercollera, pękła szyba, elektryka się sypała co chwila. itd
3,3
~1410
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Przez trzy lata użytkowania wymieniłem: wtryski, regeneracja fapu raz za drugim razem usunięty, wymiana tarcz hamulcowych, dwa razy remont zawieszenia, tłumik, chłodnica, czujnik ciśnienia spalin czy coś w tym stylu w każdym razie związany z fapem, razem to ok 4000 zł, dla mnie to dużo tym bardziej że zrobiłem nim raptem 40000 km
~Krzysiek
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
to naprawde udany samochod dla calej rodziny, komfortowy i wygodny a przy tym potrafi byc ekonomiczny, a jak i potrzeba to mocny, sporo uzytecznych bajerow jak automatyczne swiatla , wycieraczki, sciemniajace sie lusterko, czy progrma \"automatyczna widocznosc\", ktore sie naprawde przydaja na codzien
~efigy
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Z uwagi że nie jest to nowe autko ma prawo czasem się coś stać, lecz narazie jeżdze wymieniam rzeczy które się zużywają i dalej jeżdze. Nie byłem przekonany do francuza - teraz go mam i jestem zadowolony. Szczerze polecam.
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 I Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
~thule1
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Kiedy słyszę o użytkownikach Opli czy VW o tym że ich samochody są super przez dwa lata nic nie robią tylko leją i jadą to chce mi sie śmiać, bo świadczy to tylko o tym że jeżdża chyba po bułki do sklepu i w niedziele do kościoła, każe auto sie eksploatuje, nie oceniam czy więcej czy mniej od aut z niemiec, myśle że to dobre auto
~hdi@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Trafiłem chyba jakąś dziwną 307 2,0 HDI SW PREMIUM, bardzo wygodne auto, ekonomiczne i do tej pory ´´i niech tak zostanie´´ wolne od wad typowych podobno dla tego auta, wszyscy się mnie pytają od kiedy go mam CZY JESZCZE JEŹDZI ? Szkoda tylko, że opinie o serwisie PEUGEOTA się potwierdzają, lepiej tam nie jechać, chociaż rozrząd robiłem w serwisie i tam wyszło najtaniej ??? i szybę od tylniej klapy (sama strzeliła w...
~zukes
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Myślę że każdy samochód w dzisiejszych czasach nie jest bezawaryjny. Wszystko zależy od modelu na jki się trafi. Uważam że peugot 307sw 2.0 HDi nie zasługuje na tak wiele negatywnych opini. Trochę rozumiem tak zdenerwowanych właścicieli tych aut , chyba przed chwilą odwiedzili jakiś serwis peugota :-)).
~Krzyw
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Strach nim gdziekolwiek jeździć ale wygląda fajnie, jakieś zalety się trafią ale jest to samochód dla mechaników lub osób o mocnych nerwach.
Peugeot 307 I Kombi