Ocena kierowcy - Peugeot 307 II Kombi

slammer, 9 lat temu
Silnik 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 2006
Peugeot 307 II Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW 2005-2008 - Oceń swoje auto
Auto fajne, wygodne, dla rodziny ( 7 osób czasem sie przydaje) , wizualnie też przyjemnie się na nie patrzy. Silnik bardzo ekonomiczny przy normalnej jeździe. Jak dla mnie spełnia swoje zastosowanie . Nie jest jednak pozbawione wad, elektryka - zacinające się otwieranie szyb, co chwila przepalone zarówki. Mechanicznie - mam problem z zagrzeaniem się wody , ostatnio silnik szarpnie tak dziwnie raz na jaks czas. Zawieszenie - raz wymienione drazki stabilizatora z przodu.
generalnie jest ok. ale oststnio silnik szarpinie autem raz na tydz. Nie wiem moze to kwestia plaiwa.
zadnych problemow
uwazam ze bardzo wytrzymale zawieszenie. Raz wymienione drazki stabilizatora.
jak ktos lubi fotel miec posuniety do tylu bardzo to sie bedzie musial wychylac zeby sie rozejrzec wyjezdzajac z drogi podporzadkowanej
nie za duzo , nie za malo. dla mnie wsam raz
Trochę za dlugo sie rozgrzewa zimą. I do tego szyba od strony kierowcy nie jest dobrze nadmuchiwana.
duzo schowkow itp. Komfortowa regulacja foteli
calkiem dobrze.
spalanie - super 4,5 - 5 litrow niezawodnowc - dobrze koszty napraw - w miare tanie czesci juz są do tych modeli
naprawde tanie auta a juz całkiem solidne. Da sie pojeździć.
awaryjnosc el. szyb, przepalone zarowki, gotuje mi sie woda w korkach w chlodnicy.
rozszczelniona klimatyzacja, wylecial plyn z ukladu chlodniczego (przegnila jakas srubka) , regeneracja 2 - wtryskow.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 HDi 16V 90KM 66kW [l/100km]

3,8