Oceny Peugeot 307 II Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW 2005-2008

Peugeot 307 II Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW 2005-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot 307 II Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW 2005-2008

~halloweed
Peugeot 307 II
Był naprawdę ok, przez 3 lata przejechałem ok 70tys km, w tym czasie tylko rozładowany akumulator unieruchomił auto (po 9 latach padł oryginalny). Palił mało, miejsca miał bardzo dużo i w kabinie i w bagażniku. Nie bałem się że gdzieś nie dojedzie albo nie wróci. Takie normalne auto. Drugi raz bym nie kupił bo nudny do bólu, mocno traci na wartości i ciężko go odsprzedać. Do jazdy przez dłuższy czas jest ok.
~slammer
Peugeot 307 II
Auto fajne, wygodne, dla rodziny ( 7 osób czasem sie przydaje) , wizualnie też przyjemnie się na nie patrzy. Silnik bardzo ekonomiczny przy normalnej jeździe. Jak dla mnie spełnia swoje zastosowanie . Nie jest jednak pozbawione wad, elektryka - zacinające się otwieranie szyb, co chwila przepalone zarówki. Mechanicznie - mam problem z zagrzeaniem się wody , ostatnio silnik szarpnie tak dziwnie raz na jaks czas. Zawieszenie - raz wymienione...
~bw
Peugeot 307 II
Jestem bardzo zadowolona z tego samochodu , prezentuje się nieźle, przyspieszenie też całkiem niezłe jak na 90KM , wcześniej jeździłam mondeo 2.0 136 KM i różnicy w przyspieszeniu nie ma .Jest bardzo oszczędny .

Usterki Peugeot 307 II

Peugeot 307 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~miff
Peugeot 307 II
Samochód mam od miesiąca, przez ten czas przejechałem dopiero 1500 km, ale jak dotychczas jestem nim zachwycony. Auto bardzo przyjazne. Największym plusem jest jego przestronne i ładne wnętrze (w tym dach panoramiczny), a także niesamowicie ekonomiczny silnik (średnie spalanie 5-5,5 l/100 km). Samochód w tej wersji nie jest demonem prędkości, ale dzięki dużej elastyczności silnika wystarcza do spawnnego przemieszcania się po mieście i w trasie.
~Robustboy
Peugeot 307 II
To mój już trzeci komentarz - teraz po przejechaniu 140tys km w ciągu 5 lat. Mogę podsumować, że w tym czasie byłem bardzo zadowolony z mojego 307SW - oprócz kilku niedoróbek i usterek okazał się całkiem wygodnym i niezawodnym autem, którym jeździłem codziennie do pracy, zwiedzałem Polskę i Europę.
~Pardi
Peugeot 307 II
jak ktos sie przesida z fiata uno to zwariuje z radosci ale jak z np z passata to bedzie rozczarowany a jak chce sie posluchac muzyki w tym autku to czeka nas kolejne rozczarowanie i co z tego ze sterowanie radiem z pod kierownicy ale te seryjne glosniki masakra i odglos trzeszczenia plastiku nie do zniesienia
~Robustboy
Peugeot 307 II
Składanie (zwijanie) tylnej półki jest niewygodne. Pierwszy komentarz - dość entuzjastyczny - pisałem po pierwszych tys. km. Od tamtej pory jednak nie zmieniłem zbytnio opinii, a więc jest dobrze. Mimo uwag bardzo fajnie się jeździ tym autem, jest wygodne, szybkie.
~Friko
Peugeot 307 II
Nie chciałem francuza bo podobno sie psują, ale jeżdżę tym samochodem od roku i jestem mile zaskoczony. Nie zawiódł mnie ani razu i do tego mało pali.
~krzysiek
auto mnie zaskoczyło pozytywnie, pojemne, wygodne, jak na 90KM dynamiczne
~Luc3k
Peugeot 307 II
Użytkuję ten samochód rok czasu. Przesiałem się z Peugeota 206 1.4 HDI. Jestem pozytywnie zaskoczony, w szczególności osiągami silnika.
Peugeot 307 II Kombi