Lista ocen Peugeot 308 I Hatchback 5d (172)

3,4
~mahmoud
Hatchback 5d 1.6 VTi 120KM 88kW
dobre na pierwsze auto, wygodne, miejsca jest sporo, nie pali az tak duzo. dobrze sie nim jezdzi w miescie, na trasie tez sobie daje rade. niestety silnik to tragedia, zjada olej prawdopodobnie przez wade fabryczna i zawieszenie tez zawodzi.
3,3
~piter
Hatchback 5d 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Ogromne rozczarowanie. W samochodzie dopieszczonym i wychuchanym: na przykład olej zmieniany 2x częściej: silnik traci kompresję(wypalenie), prawdopodobnie z powodu serii awarii osprzętu i w efekcie zbyt bogatej mieszanki. Oczywiście check engine niczego wcześniej nie sygnalizuje a procedura przeglądów w ASO nie przewiduje badania testerem. Koszt naprawy -monstrualny. "0" zainteresowanie, choćby telefonów, (solidnie naprawionym) podczas próby...
4,1
~Jarek
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Nie jest to rakieta, wolałbym coś szybszego, ale dla spokojnego kierowcy wystarczy. Szczególnie dobrze na trasie (Silnik)
2,3
~obywatello
Hatchback 5d 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Najgorszy szrot jaki miałem a jeździłem Citroenami (AX, Saxo, C3), Peugeotem 405, Fordem Focusem, Fiatem Punto, Renault Traffic, BMW 3, Nissanem X-trailem. Responsywność układu kierowniczego w 308 jest DRAMATYCZNA – działa jak z gumy! Trzeba mocno przekręcić kierownicę by samochód zareagował. Przyjemność z jazdy zerowa. Ja wiem, że Peugeot to nie BMW, ale jakieś minimum powinno być a ja się czuję jakbym prowadził wannę a nie samochód. Koszty...
~Jacek
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Jeździłem naprawdę wieloma samochodami, wszystkich marek, ale z tego jestem zadowolony najbardziej, bezawaryjny, cichy, oszczędny, dynamiczny i bardzo tani samochód.
~piter
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Ocena \"doskonała\" wcale nie na wyrost. Jedyna wada to dość twarde zawieszenie.Przeglądy diesla cco 20 000 km. Jeśli ktoś mało jeździ to raz na dwa lata. Auto zaskakuje dynamiką mimo papierowo niskiej mocy. Przy mieszanej jeździe w tym ok 150-160 km/h, miasta i przy obciążeniu zużyło 4.7 l/ 100 km. W jeździe miejskiej 5,8-6,2 l/ 100 km Dla porównania poprzednie auto / benzyna / w ANALOGICZNYCH warunkach 9,5 - 10 l/ 100 km
3,5
~Joanna
Hatchback 5d 1.6 VTi 120KM 88kW
Silnik nie przechodzi płynnie z wolnych obrotów. Po dodaniu gazu najpierw nic, potem co najmniej 1400 obr/min. Serwis twierdzi, że to prawidłowe. Przy ruszaniu potrafi zgasnąć. Dziwaczne! (Silnik)
~KONDI
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Auto dla rodziny (2+1 2+2) jak i dla przedstawicieli :)
~milbec@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 VTi 120KM 88kW
Bardzo dobry samochód w swojej klasie. Spore wnętrze, elastyczny silnik.
~Jacek
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Nie wierzę do tej pory że Peugeot mógł zrobi tak dobry samochód
Peugeot 308 I Hatchback 5d