Ocena kierowcy - Peugeot 308 I Hatchback 5d

Marcin, 15 lat temu
Silnik 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Rok produkcji 2008
Peugeot 308 I Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW 2009-2011 - Oceń swoje auto
Silnik : myslałem ze 90KM to bedzie katastrofa a tu miłe zaskoczenie dobrze sie jeździ i w miare dynamicznie
jak dla kobiety jest super,troche zaskoczyło mnie spalanie bo poniżej 6,4 nie chce mi zejść moze wina ze jeszcze sie nie dotarł bo ma 900km i tylko po miescie jeździ 2-4km i wyłanczany jak kiedyś zdarzy mu sie trasa to zobaczymy czy zejdzie do ponizej 5l jak obiecywali
parktronic sie przydaje dla kobiety,gorzej z przodem ten ryj ma taki długi ze ciezko sie parkuje
wszystko jest tam gdzie powinno byc
wystarczająca dla rodziny z 2-ką małych dzieci i wózkiem sportką lub duży wózek ze zdejmowanymi kołami :) w razie co dostałem bagażnik dachowy gratis wiec sie zapakuje na wakacje
jest cicho,jednak jak wracałem z salonu z bagaznikiem na dachu to przy 130-tu swist ze pierwsze co zrobiłem to bagaznik do garazu troche szkoda bo lepiej wygladał
narazie duzo,zobaczymy jak sie dotrze albo w trase wyjedzie
jak na firme to zakup w cenie naprawde dobrej około 8000 taniej niz prywatnie,ogladałem aurisa i tez w wersji premium 10000 drożej wychodzi toyota wiec nie warto przepłacać a w wyposazeniu miała tylko wiecej airbagów. Nie podobało mi sie ze jak chciałem domówić szklany dach i poduszki na kolana czas oczekiwania oferowali około 2-3 misiecy czyli dla polaków golasy a jak zwykla za granicą full wypasy KARYGODNE

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 HDi FAP 92KM 68kW [l/100km]

6,7