Ocena kierowcy - Peugeot 308 I Hatchback 5d

flis, 11 lat temu
Silnik 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Rok produkcji 2009
Peugeot 308 I Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW 2009-2011 - Oceń swoje auto
Inne : super auto. posiadam od dwóch lat i zero problemu. mam 1.6 hdi 90km. spalanie małe. koła 16 cali akurat na polskie drogi . w zawieszeniu zero stuków. wsiadam i jade. posiadam climatronic podgrzewane fotele, wszystkie szyby elektryczen, alarm i inne- wszystko działa sprawnie i nigdy mi nie odmówilo pomimo tego że stoji w garażu blaszanym gdzie mam dużą wilgoć gdy go wstawiam w zime lub po jeździe w deszczu.naprawde super auto. przez jakis czas co pewien czas pokazywał mi się komunikat sugerujący awarie spalania i samochód tracił moc do ponownego odpalenia bylo to przy przebiegu 59 tyś co 100 150km, pojechałem na przegląd i poprosiłem o wymiane wszystkich filtrów i sami tez zalecali przy tym przebiegu. zamiast zapłacic 1500 zł zapłaciłem 1100 -dostałem rabat, teraz mam przebieg 62tyś i zero komunikatów. jednym słowem usterki wynikają z niedbalstwa właścicieli. jak się dba to się jeździ a nie płacze bo popsuło.a te usterke która wymieniłem nie stwarzała problemu tylko denerwowała. ale cóż filtry trzeba co jakiś czas wymieniać zwłaszcza paliwa - polskie paliwo zostawia dużo do życzenia, więc co jakis czas wlewam środek czyuszczący wtrsyki diesla.miałem jeszcze dwie usterki - drgała kierownica powyzej 100km/h zużyte klocki hamulcowe. wymiana i znikneło. delikatnie ciekł olej z odmy odpowietrzającej pokrywe zaworów. zero problemu tylko tyle ze było wtym miejscu tłuste i czarne - wymiana w trakcie przeglądu i koszt 60 zł. więc usterka tak naprawde jedna -"wyciek" oleju a raczej sączenie oleju co nie wpływało na jazde tym autem i mogło poczekać do przeglądu. oceniam auto na 5-. i polecam ale z dobrych rąk i z pewną przeszłością jak moje :)))
Silnik : wyciek oleju z odmy odpowietrzającej, częsta usterka modelu, w naprawie 60zł w aso
Układ hamulcowy : drgały przednie koła powyżej 100km/h, wymiana klocków i zero problemu
trochę brak mocy
coś w bagażniku na wybojach piszczy i nie mogę dojść co?????

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 HDi FAP 92KM 68kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla Peugeot 308 I Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW