Oceny Peugeot 308 I Kombi

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Peugeot 308 I Kombi

~Krzysztof
Kombi 1.6 THP 156KM 115kW
Mimo że niektóre części składowe oceny nie osiągają pułapu 5 gwiazdek, to jednak całość muszę ocenić bardzo dobrze. Przestronne wnętrze przy nie największych w klasie gabarytach, dobre materiały wykończeniowe zwłaszcza jeśli chodzi o jakość plastików (auta tej klasy choćby z koncernu VW w porównaniu do 308 są w środku po prostu tandetne pod tym względem), wystarczająco dynamiczny silnik, a pod względem estetyki - poliftowy model jest po prostu...
~RafalS
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Auto na tyle udane, że zdecydowałem się kupić drugie - nieco nowsze. To ewenement. Idealny gabaryt dla rodziny 2+1/2+2 a nawet większej (SW ma 7 miejsc, ale wtedy zero bagażnika). Bardzo przemyślany, pakowny samochód.
~rs
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Bardzo przyjemne auto. Przestronne, pakowne i całkiem ekonomiczne. Jazda na trasie równo 120km/h to ok 4,6-4,8 l/100km. Wersja SW ma 3 osobne fotele z tyłu + opcjonalnie dwa w bagażniku. Zwinny i przyzwoicie wyposażony jest dobrym kompanem w podróży, a i w mieście nie jest problematyczny.
~Jarosław
Kombi 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Auto lubię bardzo jest to mój trzeci pug, wcześniej 407 i 508, kupiłem przez przypadek może nie jest najładniejsze szczególnie tył ale lubię to autko . przez rok bez problemow autko 10 letnie, i dlatego po sprzedaży 508 postanowiłem kupić drugie 308 dla żony ale z automatem i druga generacja z 2017 jednak ciaśniejszy w środku może ładniejszy i lepiej się prowadzi ale wolę jeździć starszym modelem
~Posigraf
Kombi 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Auto bardzo wdzięczne, bezawaryjne, uniwersalne, ładnie się zbiera na starcie i nie boję się wyprzedzać w trasie. U mnie średnie spalanie około 4,7 -4,9 l/100km. Warto wymieniać olej co 10tyś km. Polecam.
4,1
~leon
Kombi 1.6 VTi 120KM 88kW
autko kupiłem wczoraj ale pierwsze wrazenia są takie;bardzo przestronny i ogromny bagaznik jak na segment c to rewelacja,wewnatrz wiecej miejsca niz w niektórych modelach klasy sredniej
Dziennik kosztów dla Peugeot 308 I Kombi
5,9