Ocena kierowcy - Peugeot 308 I Kombi

leon, 9 lat temu
Silnik 1.6 VTi 120KM 88kW
Rok produkcji 2008
Peugeot 308 I Kombi 1.6 VTi 120KM 88kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
autko kupiłem wczoraj ale pierwsze wrazenia są takie;bardzo przestronny i ogromny bagaznik jak na segment c to rewelacja,wewnatrz wiecej miejsca niz w niektórych modelach klasy sredniej
po przesiadce z diesla150km trudno oceniac ale tak obiektywnie to przy spokojnej jezdzie mozna jechac na 5biegu juz przy 60km/h,i potrafi nawet jak na taki silniczek przyspieszyc.podczas przyspieszania w silnik słyszalny i ma taki lekko basowy pomruk,ale gdy osiągniemy rzadana predkosc to silnika nie słychac
w porównaniu z alfą159 czy aud a4,no to drązek zmiany biegów wydaje sie jakby był luzny no ale wiadomo to jest inna klasa auta wiec nie porównuję.biegi wchodzą dobrze,bez zgrzytów
zawieszenie dosc cicho pracuje,udany kompromis pomiędzy komfortem a prowadzeniem.przowadzi sie pewnie przy normalnej jezdzie,wiadomo ze taki rodzaj auta jest przeznaczony dla rodziny a nie zeby szalec po zakrętach
zawieszenie wporządku,pracuje dosc cicho,nie tłucze,bardzo duzo przestrzeni z przodu poprostu rewelacja na szerokosc i nad głowami,a z tyłuna nogi takrze duzo miejca,fotele wygodne,podparcie boczne ok.
kieszenie w drzwiach duze,mozna włozyc 1,5litrową butelke,schowek duzy klimatyzowany,miejsce na kubek z kawą na tuneli srodkowym ale to sie nie sprawdza
mam lime manualnaą wiec co tu pisac,treba samemu ustawiac
mistrz przestrzeni w klasie kompaktów zarówno z przodu jak i z tyłu.naprawdę rewelacja
zawieszenie dosc ciche szum od opont tez w normie ale co na duży plus to wyciszenie przy wiekszych predkosciach od uszczelek drzwi
mam go od wczoraj to przejechałem z gór nad moze czesc drogi autostradą ok 140km/h czesc nosmalnymi drogami i powiem ze jestem mile zaskoczony srednio 5.8l/100km.spalanie wpisałem bo musial byc wpis w tym polu
za niewielkie pieniadze mozna miec ładne autko,bardzo przestronne,jakosc montarz przyzwoita,moim zdaniem warto,polecam szczegulnie rodzinom z dziecmi
zbyt krutko go mam wiec nie oceniam.narazie wszystko działa
narazie nie ma

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 VTi 120KM 88kW [l/100km]