Lista ocen Peugeot 309 II (54) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krasnal -kulturysta secessio@o2.pl
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Pełne uznanie dla konstruktorów, miejsca jest tyle ile w niejednym większym samochodzie, komfortowe warunki do przewozu 4ch dorosłych osób.Możliwości przewozowe po złożeniu tylnej kanapy (standard) jak w małym dostawczaku.Przedział pasażerski i bagażnik to zdecydowanie największy atut samochodu.
~FAN309
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Wygodnie i nie mal komfortowo. Fajnie że producent pomyślał o podwyższonym i w miarę utwardzonym fotelu kierowcy. Pozostałe siedzenia kanapowe. Nawet na dłuższych odcinkach trasy nie czuje się zbytniego zmęczenia.
~secessio@o2.pl
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Maxymalnie wykorzystane rozmiary nadwozia, na prawdę sporo miejsca w środku, zwłaszcza z przodu. Ogromne możliwości przewozowe (składana kanapa, spore tylne wrota)
~szpila@dami.com.pl
Hatchback 1.4 67KM 49kW
mam wersje sx, kubelkowe siedzenia sa one zajebiste, nie siedzialem w wygodniejszych! serio, chodzi o eropejskie auta i japonskie ..nie porownuje do siedzen np. vetty :)
~Bystry
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
jak na takie małe auto to miejsca jest aż nadto. Raz drzwi do łazienki z ościeżnicami i zamknąłem bagażnik i w dwie osoby pojechałem do domu
~Staszek:)
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
auto jest doskonale pod tym wzgledem, stare kanciaste nadwozie daje bardzo duzo miejsca wewnatrz, nie ma tu niepotrzebnych plastikow czy zdobien.
~WAJA
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Naprawdę sporo miejsca jak na autko typu compact. Cztery osoby siedzą komfortowo, pięć bardzo wygodnie( dotyczy oczywiście osób o przeciętnej wadze).
~309sr@interia.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Jak na tą klasę - ideał!!!Niech mi ktoś teraz znajdzie auto o długości 4m5cm z bagażnikiem 397litrów i b.wygodnym miejscem dla 4 bardzo dużych osób.
~nati85pl
Hatchback 1.4 67KM 49kW
Coś za coś. Miejsce za poczucie bezpieczeństwa. W tamtych czasach było to normalne. Dzisiaj po prostu przestronne.
Dziennik kosztów dla Peugeot 309 II
7,1
~DYZIO
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
W środku jest wystarczająco miejsca dla czterech osób. Piąta już ma trochę gorzej. W czwórkę można śmiało wybrać się w dłuższa podróż.