Oceny Peugeot 405 I Sedan 1.9 95KM 70kW 1987-1992

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Peugeot 405 I Sedan 1.9 95KM 70kW 1987-1992

~Andriu.
Sedan 1.9 95KM 70kW
Kupiłem auto dziewięcioletnie o 3000zł taniej niż stało rocznikowo.Poniosłem następujące koszty aby doprowadzić samochód do stanu komfortowej używalności: tarcze hamulcowe,klocki,tłoczki tylne,szczęki(100+80+140+80=400)pasek rozrządu,rolki(80+150=230)półoś,elementy gumowe zawieszenia,swożnie(350+200+70=620)tylne amortyzatory,łożyska tylnej belki zawieszenia(320+140=460)Razem:1710. Pomijam koszty robocizny, gdyż są trudne do oszacowania. Ja...
3,4
~Przemek
Sedan 1.9 95KM 70kW
Ogólnie jestem zadowolony. Za dość małe pieniądze mam duży i komfortowy samochód. Dzięki cenie gazu jest nawet tani w eksploatacji. Dla szybko jeżdżących wkurzające może być za miękkie zawieszenie (mie też troche wkurza), ci którzy jeżdżą po mieście i niezbyt szybko na zakrętach super zawieszenie, niby miękkie ale kierowanie precyzyjne, mało co trzeszczy w środku. Mój ojciec woli jeździć moją 405-ką niż swoją twardą Vectrą (1998 rok). Choć po...
~Przemek z Bielska
Sedan 1.9 95KM 70kW
Uważam, że jak na 14 latka to bardzo dobry samochód. Dodatkowo jak ktoś trafi na dobrze utrzymany egzemplaż to polecam. Ja zapłaciłem za swojego 6 tys. - sprowadzony z niemiec poprzedni użytkownik to starszy pan który przez ostatnie 5 lat przejechał tylko 20 tyś. Wiele osób mówiło mi że najlepsze są niemieckie auta i to prawda ale jakość do ceny pozostawiam bez komentarza.
~adaś
Sedan 1.9 95KM 70kW
za tanie pieniądze prawie niezawodny tani w eksplaatacj(paliwo), bardzo wygodny o dobrych właściwościach jezdnych wóz, za miekka tylna belka( siedzi przy dwóch osobach dorosłych z tyłu i załadowanym bagażniku),zamykane klapką radio(nie kusi złodzieji), dobry dostęp do wsystkiego co trzeba naprawić(np. dmuchawa nawiewu). Nie narzekam i polecam
3,7
~rafal@dzikus.pl
Sedan 1.9 95KM 70kW
To samochód dopiero sprowadzony, zgadzam się z komentarzem, że jest idealny dla 4 lub 5 osobowej rodziny. Zawiodła mnie skrzynia biegów bo musiałem kupić nową tzn. używaną, ale ogólnie jestem zadowolony. Pali ok. 10-11 l. gazu na 100, jak na ten motor to chyba nie jest źle.
~kmr@rybnet.pl
Sedan 1.9 95KM 70kW
chociarz auto mam przeszlo poltora miesiaca to wymienialem tylko klocki hamolcowe i silownik z centsalnego zamaka ale to szczegol bo sasiadka mi zepsula ale tak wogole autko ok sie spisuje wczesniej jezdzilem polonezem wiec zmaina jest duza :) pozdrawiam:):)
~tomek_73
Sedan 1.9 95KM 70kW
Samochód który ma 12 lat, a czuje się w nim jak by miał ich max 5. Sylwetka nieśmiertelna, trochę piszczące ale bardzo solidne i estetyczne plastiki, brak jakichkolwiek oznak korozji, bardzo dobrze wyważone wspomaganie kierownicy pozwalające panować nad rozpędzonym samochodem!
~goozic
Sedan 1.9 95KM 70kW
wygodne duże auto ale ten silnik nie dogaduje się z gazem.a więc nie polecam kupowania aut z gazem
~adasco
Sedan 1.9 95KM 70kW
Z bolem serca przekazuje najlepszemu kumplowi:) Bez obaw.
~pazios
Sedan 1.9 95KM 70kW
przestronny, pojemny bagażnik, wygodny, na długie trasy jak znalazł, sylwetka mimo wieku nie odbiega dużo od tego co mamy na rynku nowego
Peugeot 405 I Sedan