Oceny Peugeot 406 Kombi 1.9 TD 90KM 66kW 1996-1999

Najnowsze oceny Peugeot 406 Kombi 1.9 TD 90KM 66kW 1996-1999

3,1
~krzysiek
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
jeżdżę tym samochodem dość często bo ma go mój ojciec, ja posiadam Honde Accord VI i jeździ nią żona do pracy, i w 100 % honda jest dużo lepszym samochodem, ten 406 jest mułowatym autem, bardzo słabe przyspieszenie, głośna praca silnika, bardzo słaba zwrotność, nie da się praktycznie parkować tym samochodem, w zimie lata po drodze, nie nadaje się do jazdy w zimie, bardzo słabe hamulce, bardzo długo hamuje z wyższych prędkości, siedzenia mało...
~Jarek
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
super auto, ten, kto zastanawia się, co kupić do 10 000 zł, nie powinien nawet myśleć o czymś innym - a już nie daj Boże o furmankach od VW. Każdy mechanik Ci powie, że te auta (1.9 TD) jadą kilkaset tys. bez remontu, a gdyby nawet - części są coraz tańsze, a konstrukcja na tyle prosta, że każdy mechanik Ci go naprawi (chociaż są różni artysci :)
~Andrzej
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Miałem już ładnych parę samochodów (zawsze diesel) i muszę powiedzieć, że jestem z niego bardzo zadowolony i uwarzam że był to rewelacyjny zakup dotychczas byłem nie za bardzo przekonany do Francuzów ale po jednej trasie zmieniłem zdanie gdy po zrobieniu 450km baz zatrzymania wysiadłem i po raz pierwszy nie bolały mnie plecy. Polecam ten samochód szczególnie tym którzy rozwarzaję zakup dużego rodzinnego samochodu za wmiarę małe pieniądze i nie...
~Andrey
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
To mój pierwszy samochód, i chociaż nie szukałem 406-ki, to można powiedzieć że się w niej zakochałem. Jak na swoje lata samochód ciągle wygląda naprawdę dobrze, jest niezwykle komfortowy i świetnie się nim jeździ. Kilka minusów zupełnie nie przeszkadza.
~driver
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
auto wygodne (bo to francuz),duże, w miare ekonomiczne i mało awaryjne.polecam wszystkim którzy nie chcą stać na poboczach i czekać na pomoc
~niedziolka.joa@wp.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
piekna linia nadwozia mocny trwaly silnik mocne hamulce .uklad kierowniczy móg by byc bardziej precyzyjny poza tym ok
~michu gniezno
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
dizala bez zarzutu tylko denerwujacy jest luz lewarka zmiany biegów (Skrzynia biegów)
~jara 49
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
troszke powolny przy starcie ,ale wczasie jazdy OK. mało pali . (Silnik)
~koniooooo
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
kupilem na gieldzie w antwerpi i zaraz do domu jestem bardzo zadowolony zero zmeczenia wygoda dobre wygluszenie wnetrza silnik jak zegarek to tyle spalil mi 7 litrow ropy na 100 km (Silnik)
~etmunt
wszystko wspaniałe