Ocena kierowcy - Peugeot 406 Kombi

Mithrandir, 21 lat temu
Silnik 2.0 HDi 90KM 66kW
Rok produkcji 2000
Peugeot 406 Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2004 - Oceń swoje auto
Spodziewałem się po tym samochodzie tego co otrzymałem chociaż jeździłem nim mało tylko 2 miesiące i pod opiekuńczym okiem taty to bardzo go polubiłem. Jedyna wada to paskudne seryjne głośniki przy bardzo dobrym radiu z CD.
wspaniałe jest bardzo żwawy i wydaje się jakby miał 150 KM a nie te marne 110KM
dobra krótki skok lewarka biegi nie haczą
troszkę zbyt miękki i na szybkich zakrętach czasami się zastanawiałem czy uda się na szczęście zawsze się udawało
dobra chociaż widywałem samochody z lepszą (w wersji kombi tylnie słupki ograniczają znacznie widocznąć)
bardzo dobra, bardzo wygodny samochód wszystkie przełączniki na swoim miejscu
klimatyzacja dobra gorzej z ogrzewaniem
długo jeździłem z ttyłu i tego nie polecam bo jestem wysoki ale z przodu za kierownicą wspaniale
doskonałe, aż miło jeździć samochód zaczyna być słychać powyżej 3,5 tyś obrotów ale na diesla to bardzo dobry wynik
pali nie więcej niż 8 litrów w mieście a i koszty nie są zabujcze jak na tą klasę
za te pieniądze samochód z pełną opcją bez skóry i tempomatu praktycznie w standardzie
denerwują stuki i skrzypienie deski rozdzielczej ale w polsce wiele samochodów na to cierpi wspaniałe polskie drogi
jeszcze nic się nie stało i mam nadzieję że będzie to dobry samochód przez następne lata
Dziennik kosztów dla Peugeot 406 Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
5,7