Oceny Peugeot 406 Sedan 1.8 16V 110KM 81kW 1995-2001

Najnowsze oceny Peugeot 406 Sedan 1.8 16V 110KM 81kW 1995-2001

3,2
~MGOLANOP@WP.PL
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Zakup 406 to jak małżeństwo z prostytutką - jest fajnie ale bulisz i nie wiesz kiedy odejdzie... Straszny badziew w ładnym opakowaniu. Zrobiłem tym samochodem 130 000 w ciągu 3-ech lat. Gdym sam nie nauczył się go naprawiać wydałbym majątek. Pod względem technicznym samochód jest źle zaprojektowany i wykonany. Elementy elektroniczne potrafą być umieszczone pod zderzakiem a tryby w skrzyni biegów odlane z pęcherzykiem powietrza. Takich błędów...
3,2
~prawdziwa-rzetelna opinia
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
jak na takie tanie auto to ok. wysoki komfort. usterek stosunkowo malo, jednak tragiczny serwis - nikt nie umie w peugeotach robic, wszyscy z gory mowia ze sie nie chca babrac z francuskimi samochodami. Czesci bajońsko drogie, zupełnie nieprzyzwoicie. Wyłacznie zamienniki, ktore też nie sa tanie,ani dobre-porażająco słaba jakosć, chinszczyzna. nie polecam Peugeota jako marki w PL-duzo lepiej kupic cos niemieckiego-a nie oszukujmy sie-ktos...
~SuMario
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Musialem kupic auto, Peugeota nie bralem pod uwage wszyscy mowili ze to francuz... Jednakze wzielem ze wzgledu na to ze byl czysciutki zadbany i cos innego od wszystkich nie chcialem tak jak wszyscy niemieckiego. Peugeot spisal sie znakomicie wygodna komfortowa limuzyna piekna linia wspanialy samochod. Nigdy nie powiem zlego slowa na tego franzuca bije na leb wszystkie audiki a4 itp jest zbudowany z charakterem nic sie nie psuje! Dynamiczny na...
~Kamil
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Bardzo fajne wygodne i duże auto . Wysoki komfort podróżowania nawet z 5 osobami na pokładzie. Posiadam sedana więc nawet jak na sedana bagażnik jest bardzo duży. Auto mam w 1.8 16v i dobrze znosi gaz .Generalnie jestem bardzo zadowolony ;)
~michał
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
auto rewelacyjne. nie wiem jak można krytykowac ten samochód ale to wynika może z debilnego użytkowania ludzi którzy zajechali by suszarke. miałem 12 samochodów, handluje autami i widziałem wiele. tanie w utrzymaniu jak wiekszosc europejskich aut, świetne prowadzenie, wygoda. jedyny minus to dosc duze spalanie ale jedyna awaria silnikowa moze byc cewka (kilkaset zł). elektronika spokoj bo tonie 407.
3,5
~rybson7
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Ogólnie samochód bardzo przyjemny ja co prawda miałem zajechany egzemplarz jeżeli chodzi o silnik ale pozatym to fajny tani wygodny samochodzik w tych miękkich francuskich fotelach mozna se zatopic spalanie na trasie naprawde niskie a w miescie do przezycia.Polecam wszystkim to autko najlepiej szukac egzemplarzu poliftowego najlepiej 3.0 dołozyć gaz sek i można sie powoźić:)
Dziennik kosztów dla Peugeot 406 Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
~kimi
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
jeszcze raz kupiłbym ten samochód, jak na moje potrzeby jest zbyt luksusowy ale w końcu uznałem dlaczego mam sobie nie zafundować takiej fury w końcu raz się żyje. Nastepny za parę lat też będzie peugeot-tym razem 407.
~Pawel
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Rewelacyjne auto.gdy kupiłem Peugeota zostałem przez wszystkich skrytykowany,mówili mi że bede ciągle lezał pod nim.Przez ponad dwa lata normalnej eksploatacji(ok.2,5tyś km. miesięcznie) nic się nie popsuło.najważniejsze,aby na czas wymienic olej,świece.śmieszą mnie opinie typu \"nie kupuje się samochodów na F Fiatów,Fordów i fracuskich\".ludzie,którzy tak mówią nigdy nie mieli takiego auta więc co mogą o nim wiedzieć?JAK SIĘ DBA TAK SIĘ MA.
~Wolf
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
Ogólnie samochód w porządku. Kupiłem go przypadkowo, wcześniej jeździłem samochodem młodszym i z mniejszym przebiegiem. Jak na wiek i przebieg uważam 406 za samochód godny polecenia wszystkim. Naprawdę nie ma czego się bać:)
3,4
~duch
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
nigdy więcej: Tak definitywnie to mój ostatni Pug a miałem kupić sobie 407 ale 406 tak dał mi w kość w tym roku ostro i się zeźliłem na tą markę. Czas na zmiany mam nadzieję, że na lepsze. Chcesz kupić 406 zastanów się dobrze. Pozdrawiam wszystkich.
Peugeot 406 Sedan