Ocena kierowcy - Peugeot 406 Sedan

Silnik 1.8 16V 110KM 81kW
Rok produkcji 2000
Okres użytkowania: 5 lat
Peugeot 406 Sedan 1.8 16V 110KM 81kW 1995-2001 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : rewelacyjne miekkie poduszkowate ...puch !
auto rewelacyjne. nie wiem jak można krytykowac ten samochód ale to wynika może z debilnego użytkowania ludzi którzy zajechali by suszarke. miałem 12 samochodów, handluje autami i widziałem wiele. tanie w utrzymaniu jak wiekszosc europejskich aut, świetne prowadzenie, wygoda. jedyny minus to dosc duze spalanie ale jedyna awaria silnikowa moze byc cewka (kilkaset zł). elektronika spokoj bo tonie 407.
zawieszenie idealnie wybierające nierówności. co 20 tys km jakiś łącznik albo koncowka za 50 zł.rewelacja
minus francuzów.pracuje miękki nieprecyzjnie ale pasuje do mieciutkiego autka. nic si ew niej przynajmniej nie psuje
świetna trakcja, tendencja do nadsterownosci :D niespotykane, miekkie zawieszenie, hamulce troszke gumowe ale nie jest żle.po prostu wygodnie i lekko
na piątkę :) świwtna widocznosci i ergonomia
ergonomia:) każdy kto siedział w nim dopasował sie w 2 minuty. bardzo łądne wnnetrze i przestronne.latwe proste i przyjemne
doskonała wentylacja, ogrzewanie. lepiej sie nie da. podobnie jak w moim drugim aucie czyli passacie z 2001 r
miejsca nan ogi przód tył ogromnie dużo.fotele miekkie na trasy nie ma lepszych
do 100 km /h cisza i tylko cisz. powyzej 100 jak w kazdym aucie ze skrzynią piątka głośno ale przyjemny dżwiek
trasa minimalne spalanie do 100 km.h 5,3 .średnia trasa 6,5 l. miasto minimum 6 max 9
za ok10 tys z 2000r mozna kupic idealny egzemplarz ale ciezko.mozna za 7 i dołożyc 3 tak tak jak zrobiłem ja
cewki zapłonowe raz na 213 tys km. za 400 zł. reszta nic po prostu nic. zawieszenie raz na dwa lata jakies pierdółki za kilkadziesiat zł. sory wydech środkowy ze starosci musiałem wymienic
żadnych usterek. oleju nie bierze w ogóle na 10 tys km.ani grama

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 16V 110KM 81kW [l/100km]