Oceny Peugeot 406 Sedan 1.8 90KM 66kW 1997-2001

Najnowsze oceny Peugeot 406 Sedan 1.8 90KM 66kW 1997-2001

4,1
~slawekwawa
Sedan 1.8 90KM 66kW
Jestem nietypowym oceniającym. To jest moje pierwsze auto. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że prawo jazdy zrobiłem sobie na 50 urodziny:))) W każdym razie od ponad roku jeżdżę 406-ką i jestem bardzo zadowolony:) Poobijałem trochę :) Więc nie mam porównania do innych aut, ale całkowicie zgadzam się z dobrymi opiniami o wygodzie, dużej przestrzeni dla pasażerów, sporym bagażniku, cudownie elastycznym silniku i niskich kosztach...
~rpyra@wp.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Mam ten samochód od nowości i uważam, że jest godny polecenia. Jest to bardzo udany model i trwały. Ja mam co prawda sentyment do Peugeota i jest to już mój chyba 10 model tej marki, ale obiektywnie rzecz ujmując muszę go bardzo pochwalić. Jedno wiem napewno, że w domu jednym z samochodów będzie Peugeot. Obecny egzemplarz chcę wymienić na nowszy, ale głównie chodzi mi o klimę, której mi teraz brakuje. Nie rozumiem niechęci wielu ludzi do...
~lanz
Sedan 1.8 90KM 66kW
bardzo dobra propozycja dla ludzi z niewielkimi pieniędzmi. To jedno z ostatnich aut które miało się sprzedać i dłuugo jeżdzić. Materiały są przyzwoitej jakości; przy dbałości o hamulce, olej itp nie zdażają się komputerowe niespodzianki zmuszająca do bankructwa w serwisie. Auto jest stworzone do niezawodnego jeżdżenie i to będę podkreślał. Nie rdzewieje - to auto bylo w calości ocynkowane!!!!
~krzychu24@vp.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Auto wizualnie prezentuje się świetnie, bardzo ładne przednie i tylne lampy,wygodny, przestronny, idealny samochód rodzinny, po przejechaniu 300 km nie czuć żadnego zmęczenia, doskonale się prowadzi. Spora grupa mobilistów krytykuje te modele za to za tamto a jak każde inne ulega awariom a może nawet rzadziej dlatego więc polecam najpierw przejażdżkę tym autem a dopiero ocenę.
~FatMan
Sedan 1.8 90KM 66kW
Trochę kiepsko (nie)przemyślane schowki - zaokrąglone przestrzenie nie dają się wypełnić kasetami/płytami, świetny komfort jazdy - nieprawda, że miękkie fotele męczą (robiłem trasy rzędu 1500km non stop - brak bólu pleców lub tp)
~Pug´406 Fan
Sedan 1.8 90KM 66kW
Super autko. Duże, wygodne, dynamiczne i nie drogie w utrzymaniu. Jego wygląd nie zestarzał się wcale, nadal jest to jedno z najpiękniejszych aut, które dzięki ocynkowanie blasze jest odporne na korozję i długo takim pozostanie...

Usterki Peugeot 406

Peugeot 406 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,8
~Robert
Sedan 1.8 90KM 66kW
Bardzo dobry samochod rodzinny, wygodny, cichy i przestronny. Nadaje sie zarowno do jazdy miejskiej i na dluzsze trasy. Uzywam go codziennie, przebiegi ok. 1200 km/miesiac, bez wiekszych problemow, odpukac w niemalowane :) Jest to moj pierwszy francuski samochod, zawsze mialem niemieckie marki, i chyba juz tak pozostanie. Niska cena uzywanego samochodu w porownaniu do wyposazenia.
~Polunio
Sedan 1.8 90KM 66kW
fajne autko, kupilem je w anglii tam tez jezdze ma 140000 mil!! czyli ponad 220000km sporo ale narazie jest super wszystko dziala silnik zapala elegancko nie bierze oleju i pare koni ma, tylko to spalanie jest spore. Polecam to auto wyglada super i tak samo sie prowadzi. Pozdrowienia
~406fan
Sedan 1.8 90KM 66kW
Świtny wygląd - ale to kwestia gustu oczywiście. BArdzo wygodny i miękki. Do bagażnika można i krowe zmiescić...:D Dobre przyśpieszenie od 120 do 150km/h. Największy minus to miejsce klaksonu. Łasne pomarańczowe wewnętrzne oświetlenie deski.
~KrzyKa
Sedan 1.8 90KM 66kW
Sprzedałem ten samochód parę dni temu. Będę wspominał go bardzo dobrze jak niezawodnego druha. Był to mój drugi 406, poprzedni z roku 1997 był równie niezawodny ale miał gorsze siedzenia. Z całego serca polecam ten samochód - jest jednym z najbardziej niedocenionych na rynku. Natomiast 407 nie kupiłem - zbyt dużo stylu a zbyt mało przydatności na codzień.
Peugeot 406 Sedan